10 dôvodov prečo prísť dnes na zápas proti Tomášovu

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

10 dôvodov prečo prísť dnes na zápas proti Tomášovu

Dnes nás čaká v dohrávke 7. kola odložený duel proti ŠK Tomášov. Ponúkame vám 10 dôvodov prečo prísť dnes na zápas. Ste vítaní, hrá sa o 18:30.

1. PRETOŽE SME PRVÍ

Predsezónne otázniky sú minulosťou. Debaty o tom, v ktorých poschodiach tabuľky sa náš tím bude pohybovať, či to bude stačiť na kontakt s čelom tabuľky ustali. FC Petržalka hrá a bude hrať o najvyššie priečky a aktuálne má v tabuľke trojbodový náskok pred Slovanom a Račou, pričom Slovan má na konte o jeden zápas navyše.

2. HRÁ SA POD REFLEKTORMI

Jeden zápas sme pri umelom osvetlení už hrali, ten však nemal prívlastok ligový. Stalo sa tak 10. augusta 2016, v 2. kole Slovnaft Cupu sme podľahli Skalici 1:5. V ligovom zápase sa predstavíme za asistencie umelého osvetlenia v dohrávke 7. kola prvýkrát práve dnes.

3. TOMÁŠOV SME UŽ RAZ ZDOLALI

Stalo sa tak v zápase 2. kola Slovnaft Cupu a tím trénera Borbélyho desklasoval súpera 6:0. Po dva góly strelilo trio Piroska, Kondrlík a Turčák.

4. PETRŽALSKÝ REKORD – 1.858

Ťažko to tvrdiť na sto percent, ale návšteva na duel so Slovanom bol možno rekordnou návštevou v histórii III. ligy Bratislava. To si tvrdiť nedovolíme, ale rozhodne to bola najvyššia návšteva v ére petržalského futbalu na štadióne na Slodowskej ulici.

5. IBA FC PETRŽALKA JE BEZ PREHRY

V kolónke prehier sme jediné mužstvo, ktorému svieti nula. Rača prehrala s nami, Slovan, Rohožník a Most pri Bratislave okúsili trpkosť prehry dvakrát.

6. LÁDY A SPOL. STRIEĽAJÚ GÓLY

Sme druhé najlepšie strieľajúce mužstvo, tu však treba zohľadniť žreb zápasov, kedy sme v úlohe nováčika nastupovali v úvode súžaže na ihriskách súperov najväčších konkurentov. Na konte máme 32 gólov. Najviac ich nastrieľal František Lády (6), Turčák a Pochyba si pripísali po päť presných zásahov.

7. INKASOVALI SME NAJMENEJ GÓLOV

Spomedzi všetkých tímov treťoligového pelotónu sme inkasovali najmenej gólov. V doterajších deviatich zápasoch sa súperom podarilo prekonať našu defenzívu a dopraviť loptu do siete iba 4 krát. 

8. PO SMOLE SO SLOVANOM A PREHRE S POPRADOM JE NA RADE VÍŤAZSTVO

O dva body so Slovanom sme prišli v nadstavenom čase, Poprad bol v zápase 4. kola Slovnaft Cupu nad naše sily. Vzhľadom k nepriaznivej bilancii, ako sa hovorí – do tretice všetko dobré. Dnes proti Tomášovu pôjdu chlapci v domácom prostredí jednoznačne za víťazstvom.

9. NÁVRAT A NOVÁ TVÁR

Na ihrisko sa po dlhej prestávke, zavinenej zranením, vracia munulosezónna opora Jakub Hronec. Ďalšou zaujímavou persónou je mladý 19-ročný Španiel Tino Miguez. Ten si v zápase vo Svätom Jure pripísal na svoje konto premiérový gól v petržalskom drese.

10. PRETOŽE I.W.E.

Aj keby sme sa nehriali na čele tabuľky a nemohli by sme počitať góly v sieti súpera, aj tak ste vždy pozvaní a vítaní na našich zápasoch. Klub je vždy tak veľký, aká je jeho spätosť so svojimi fanúšikmi. Ste to vy, kto tomu dáva zmysel. Tešíme sa na vás aj dnes. I.W.E.

Dohrávaný duel 7. kola proti ŠK Tomášov bude rozhodovať Boris Parilák, na čiarach mu budú asistovať Lukáš Tománek a Michal Martiška.

  

  

Napíšte komentár