17-ka a 19-ka v jarnej premiére nad Komárnom s víťazstvami 2:0 a 4:2

Zverenci trénera Horvátha vstúpili do zápasu aktívne a prvú desaťminútovku korunovali gólom z pokutového kopu. Úspešným exekútorom bol v 9. min kapitán Bálint Szabó. V druhom polčase pridal druhý gól v 64. min Pavol Šimončič a poistil víťazstvo na 2:0. V tabuľke je petržalská 17-ka na čele tabuľky, s dvojbodovým náskokom pred druhým ViOn-om Zlaté Moravce-Vráble, s ktorým sa stretne už v nasledujúcom kole na pôde súpera (23.3. o 12:30). Tretia priečka patrí MFK Skalica, ktorý v minulom kole výsledkovo zaváhal, keď v Púchove dosiahol na remízu 1:1.

FC Petržalka U17 – KFC Komárno U17 2:0

Góly: 9. B. Szabó (11m), 64. Šimončič
ŽK: Cíferský, Zechel, Šimončič

FC PETRŽALKA U17: Bučák – Klementis (67. Matich), Zechel, Plett, Mrnka, B. Szabó, Markovič, Cíferský (72. R. Rusnák), L. Farkas (56. Lenharčík), Bolf (67. Shawkat), P. Gajdoš (56. Šimončič). Tréner: J. Horváth.

Úspešný vstup do jarnej časti zaznamenali aj starší dorastenci. Premiéra trénerov Šarmír – Gaži dopadla na výbornú, petržalská 19-ka si zdolala KFC Komárno 4:2. Vedenia sa ujal súper v 20. min, no už o päť minút neskôr gólovo odpovedal Viktor Sliacky. Hostia vyhrávali opäť po polhodine hry, no ešte do prestávky dokázal v 41. min Ivan Žiga vyrovnať skóre na 2:2. V druhej časti hry sa gólovo presadili už iba naši hráči. V 54. min sa zapísal do streleckej listiny Róbert Jozef Puškár a víťazstvo pečatil v 81. min druhým gólom Ivan Žiga. FC Petržalka je naďalej na čele tabuľky, v budúcom kole zavíta na pôdu ViOn Zlaté Moravce-Vráble (23.3.), zápas má výkop o 10:00.

FC Petržalka U19 – KFC Komárno U19 4:2

Góly: 25. Sliacky, 41., 81. I. Žiga, 54. Puškár – 20., 33.
ŽK: Bojnák, Polonyi

FC PETRŽALKA U17: Gula – Mazur, Bojnák, Polonyi, Jamrich, Majcher, Korenačka, I. Žiga (87. Cerula), Habovčík (23. Kunštek), Sliacky (56. Sádovský), Puškár (65. A. Horváth). Tréner: Šarmír.