Dnes opäť na východe, tentoraz proti Lipanom, k dispozícii aj uzdravený kapitán Piroska

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Dnes opäť na východe, tentoraz proti Lipanom, k dispozícii aj uzdravený kapitán Piroska

Lokomotíva Košice, Slavoj Trebišov a Partizán Bardejov. Tri výjazdy na ihriská súperov na východe Slovenska a tri návraty domov zakaždým s bodovým ziskom. Na šnúru piatich bodov z horúcej „východniarskej“ pôdy sa pokúsi tíme trénera Borbélyho nadviazať aj v dnešnom dueli na ihrisku ŠK Odeva Lipany.

„Vycestovali sme už tradične deň pred zápasom a podvečer sme absolvovali tréning v Dulovej Vsi. Ešte raz veľká vďaka pánovi Lukášovi Bidovskému, domáci nám vyšli v ústrety a dokonca zrušili tréning vlastného mužstva a umožnili nám pripraviť sa na dnešný duel s Lipanmi,“ referoval asistent trénera Dominik Tóth a prezradil radostnú novinku.

Po jednozápasovej absencii v Bardejove je opäť k dispozícii kapitán Juraj Piroska. Všetci vieme, čo jeho prítomnosť pre náš tím znamená. Nemôžeme počítať len s Oliverom Moróczom, ktorého trápili na konci týždňa problémy so žalúdkom a pre trest v zápase U19 neodcestoval s výpravou ani Bruno Čerňanský,“ doplnil Dominik Tóth.

V minulom kole uchmatli Petržalčania bod v Bardejove a za výkon v druhej časti hry by si zaslúžili aj všetky tri. „Doplácame na slabšie prvé polčasy, v nich to nie je podľa našich predstáv. Po polčase sa náš herný prejav takmer vždy výrazne zlepší a potom nás mrzia stratené body. Verím, že už v nasledujúcom zápase v Lipanoch sa toho vyvarujeme a vstúpime do zápasu aktívne od prvej minúty“, hovoril po zápase v Bardejove obranca Samuel Ďurek.

Jeho slová doplnila opora tímu Peter Petráš. „Prvý polčas nám ušiel, ale v kabíne sme si povedali, že musíme zlepšiť pohyb a videli ste, vypracovali sme si 4-5 dobrých šancí. Škoda, že sme premenili len jednu. Bod z Bardejova sa počíta, je na nás aby sme pridali do tabuľky ďalšie z Lipian,“ vrátil sa k poslednému vystúpeniu nášho tímu na východe Peter Petráš.

Duel 10. kola OŠK Odeva Lipany – FC Petržalka má výkop o 15:30, hlavným rozhodcom stretnutia bude Richard Sedlár, v priamom prenose ho môžete sledovať od 15.25 h na Futbalnet TV.

 

 

Napíšte komentár