Do štartu 2. ligy už len desať dní – zajtra generálka v Györi na štadióne v ETO Parku

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Do štartu 2. ligy už len desať dní – zajtra generálka v Györi na štadióne v ETO Parku

Od triumfu v 3. lige ubehol len mesiac a po krátkej letnej príprave klope na dvere štart 2. ligy a s ním aj blížiaci sa duel na pôde Lokomotívy Košice na ihrisku v Družstevnej pri Hornáde (piatok 20. júla).

Mužstvo trénerskej dvojice Borbély-Tóth nezaháľa a v rámci letnej prípravy odohrá v krátkom slede už piaty prípravný zápas. Súperom Petržalky bude popredný maďarský klub FC ETO Györ. V poslednom vystúpení zvíťazili naši hráči v Mosonmagyaróvári v sobotu 4:1. Po stretnutí vyjadril spokojnosť s výsledkom a hrou aj kouč Balázs Borbély. „Odohrali sme dobrý zápas, po zmene strán sme v druhej časti hry dominovali, s výkonom mužstva som spokojný. Pred nami je súboj v Györi, ktorý ja osobne považujem za generálku pred štartom druhej ligy.“

FC ETO Györ patrí medzi najúspešnejšie maďarské kluby. Pred piatimi rokmi ako maďarský šampión účinkoval v 2. predkole Ligy majstrov (proti Maccabi Tel Aviv), o rok neskôr v Európskej lige UEFA nastúpil proti IFK Göteborg. V súčasnosti pôsobí v druhej najvyššej maďarskej súťaži.

Zajtrajší zápas (streda 11.7.2018) má stanovený výkop o 17:30, hrá sa na hlavnom štadióne v ETO Parku s kapacitou 16.000 divákov.

Pre úplnosť dodajme, že posledný prípravný zápas pre premiérou v 2. lige odohrá naše mužstvo v sobotu 14. júla, súperom bude rakúsky FC Karabakh Wien. Hrá sa na ihrisku vo Schwechate o 18:00.

 

 . 

Napíšte komentár