Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Dočasný tréner Miroslav Mentel pred duelom v Liptovskom Mikuláši: „Chceme bodovať!“

Počas týždňa ukončil pôsobenie v našom klube tréner Balázs Borbély a vedenie klubu prisľúbilo v krátkom čase vyriešenie otázky hlavného trénera. Druholigová súťaž je v plnom prúde, už zajtra nastúpi naše mužstvo v zápase 23. kola v Liptovskom Mikuláši a tak si situácia vyžiadala promptné riešenie. Dočasne sa z postu trénera brankárov posunul k veliteľskému kormidlu MIROSLAV MENTEL.

„Dohodol som sa s vedením klubu na tomto dočasnom riešení, zároveň tiež jedným dychom dodávam, že pevne verím, že v priebehu najbližších dní zástupcovia klubu oznámia hráčom a futbalovej verejnosti meno nového trénera,“ zdôraznil pred zápasom na Liptove dočasný tréner Miroslav Mentel.

Zmeny v realizačnom tíme sa nijak nedotkli prípravy mužstva na zápas. „Tréningový proces sme absolvovali v štandardnom rozsahu a režime, káder na najbližší zápas sa prakticky nelíši od posledného domáceho duelu s Trebišovom. Svalové zranenia naďlej trápia Pirosku a Kosorina, okrem dvojice dlhodobo zranených Vecseia a Kavoňa nám bude v Liptovskom Mikuláši, pre žlté karty, chýbať aj Jakub Nemec,“ ozrejmil situáciu pred zápasom na pôde aktuálne tretieho tímu tabuľky Miroslav Mentel.

Výprava vycetuje do Liptovského Mikuláša v deň zápasu (zajtra dopoludnia o 10:00), podľa slov dočasného kouča nie je dôvod cestovať v porazeneckej nálade: „Každý zápas sa začína od 0:0, bol by som rád, keby sme sa domov vracali s nejakým bodovým ziskom. Samozrejme, rešpektujeme kvalitu súpera, čaká nás ťažký zápas, ale radi by sme sa popasovali o čo najlepší výsledok. Ako som povedal, za bodík by sme boli vďační.“

Duel 23. kola MFK Tatran Litpvský Mikuláš – FC Petržalka (sobota 13.4.) má výkop o 16:00, hlavným rozhodcom stretnutia bude Kristián Micheľ, na čiarach mu budú asistovať Martin Špivák a Peter Mihalík.

Napíšte komentár