FCPA zajtra proti finalistovi Slovnaft Cupu – MFK Skalica

canada goose jacke parajumpers ugo parajumpers jas ugo canada goose uk moncler outlet

FCPA zajtra proti finalistovi Slovnaft Cupu – MFK Skalica

Po minulotýždňovom domácom prípravnom stretnutí, v ktorom náš tím zdolal FK Nové Zámky 1:0, sa zverenci trénera Borbélyho predstavia už zajtra na štadióne v Skalici proti miestnemu MFK. Mužstvo, ktoré v sezóne 2015/16 opustilo najvyššiu domácu súťaž zažiarilo v minulej sezóne na slovenskej pohárovej scéne, keď sa prekvapujúco prebojovalo až do popradského finále, v ktorom podľahlo favorizovanému Slovanu Bratislava.

Náš tím má za sebou prvý náročný týždeň prípravného obdobia. Napriek tomu cestuje do Skalice s túžbou uspieť. „V každom zápase ide o dobrý výsledok, neexistujú priateľské zápasy, iba prípravné. Samozrejme, nie je to absolútna priorita, ale v Skalici chceme podať kvalitný výkon a pokúsiť sa hernú stránku pretaviť aj do čo najlepšieho výsledku,“ povedal na margo zajtrajšieho duelu tréner Balázs Borbély.

Mužstvo absolvovalo podvečer posledný tréning, dvadsaťčlenný káder (s výnimkou Žigu, ktorý sa predstaví zajtra v tíme U19), budú všetci ostatní hráči z dnešného tréningu trénerovi Borbélymu k dispozícii. Absentovať bude brankár Valašik, do hry nezasiahnu ani dlhodobo zranení Hronec a Kusý. „Káder sa kryštalizuje, v priebehu prípravy môžeme ešte očakávať určité zmeny smerom dnu aj von, no k zásadným zmenám už asi nepríde. Budeme pracovať s kádrom, aký máme k dispozícii aj v ďalšom priebehu prípravy,“ dodal na záver kouč Borbély.

Duel proti Skalici má výkop o 10:30, hrá sa na ihrisku miestneho MFK.

Napíšte komentár