Firma MARETI – hlavný partner FCPA

Rozhovor s Reném Krumpálom - majiteľom firmy MARETI – vašim spoľahlivým partnerom v oblasti montáže dvier a parkiet.
Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Firma MARETI – hlavný partner FCPA

Majiteľ firmy Mareti René Krumpál ochotne zapózoval so šálom FC Petržalka Akadémia.

Keď niekto hľadá kvalitu, nech navštívi nás. Hovorí za nás robota, keď sa do niečoho pustíme, musí to jednoducho dobre vyzerať a najmä spoľahlivo zákazníkovi slúžiť,“ odpovedal bez váhania na otázku, čo najvýstižnejšie vyjadruje firmu MARETI jej majiteľ RENÉ KRUMPÁL. MARETI – držiteľ certifikátu autorizovanej montážnej skupiny pre dvere PORTA DOORS – je od začiatku jarnej časti hlavný partner FCPA.

Starostlivo vyberáme materiály overených, na trhu stabilných výrobcov, trúfam si povedať, že sa spoľahlivo orientujeme na trhu značiek dverí a parkiet a zákazníkom dodávame len to najlepšie. Dôraz kladieme tiež na samotnú montáž, ktorá je na vysokej úrovni,“ hovorí o hlavnej náplni a poslaní firmy jej majiteľ.

Firma Mareti vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi, svetlo sveta uzrela v roku 1996. Za ten čas si prešla svojim vývojom a zaznamenala niekoľko míľnikov. „Dnes je všetko inak ako v samých začiatkoch. Pribudlo veľké množstvo nových materiálov, nových dekorov. Kým v začiatkoch tu bol dub, buk, čerešňa alebo javor, dnes je ponuka neporovnateľne širšia. Napríklad na rozdiel od minulosti všetky otváracie dvere dnes už dodávame aj v posuvnej verzii. Vývoj ide dopredu a my zachytávame tie najmodernejšie trendy v duchu spokojnosti zákazníkov,“ vysvetľuje René Krumpál.

Ponúkame interiérové dvere rôzneho druhu. Posuvné, falcové, bezfalcové, jednoducho všetky typy interiérových dverí a vo vzorkovni disponujeme ponukou viac ako dvesto farebných dekorov, rôzneho tvaru, veľkosti, či typov materiálu. Paradoxne, zákazníci majú často skôr problém si z tak širokej ponuky vybrať, niekedy sa nevedia rozhodnúť,“ hovorí s úsmevom majiteľ firmy.

René Krumpál a logo jeho firmy na rukáve petržalského dresu.

Firma Mareti zdobí petržalské dresy, zaujímalo nás, ako vzniklo spojenie tejto firmy s FCPA. „Narodil som sa Petržalke, rovnako aj môj otec a ako malý chalan som dokonca za Petržalku aktívne hrával. Tento klub je moja srdcovka. Za všetko hovorí fakt, že v kategórii U7 hráva môj syn Lukáš. Keď vidím, ako klub napreduje, ako sa ľudia v klube venujú futbalu, ako ho zachránili pred samotným zánikom a kam ho doviedli – rozhodol som sa pomôcť. Hlásim k tomuto klubu a keď sa dá, rád priložím ruku k dielu. Najbližšie v sobotu prídem na brigádu. Ak sa dá, neváham a pomôžem,“ hovorí oduševnene a s nadšením muž činov René Krumpál.

Keď sme priniesli na fotenie dres FCPA s logom jeho firmy, potešil sa. „Paráda, som nadšený tým, ako sa ľudia v klube stavajú nielen k partnerom ale vôbec k fanúšikom.“ Na otázku, či videl naše mužstvo v prvom jarnom domácom zápase, v ktorom prvýkrát vybehli prvýkrát s logom nového hlavného partnera na drese dodal: „Prvý zápas som nestihol, ale na ďalších už chýbať určite nebudem.“

Vzťah k futbalu a športu cítiť v každej z jeho viet. „Teraz je teplejšie, takže občas po montáži s priateľmi a zamestnancami rozložím stolnotenisový stôl a zahráme si, prípadne sa zíde partia za domov a zahráme si futbal. Ja som behavý typ, takže skôr nastupujem niekde v strede poľa, do bránky ma to neťahá. Na to treba aj istú dávku odvahy,“ dodal na odľahčenie majiteľ hlavného partnera petržalského klubu.

Zažil som s petržalským futbalom všetko, čo sa viaže s jeho históriou. Slávny zápas o postup do 1. ligy proti DAC Dunajská Streda i neskoršie tituly a pohárové triumfy. Som rád, že značka Mareti sa spojila s ďalšou skvelou značkou FCPA a spoločne pomôžeme petržalskému futbalu na ceste na miesta, kam nepochybne patrí,“ vyslovil na záver kompliment na adresu FCPA René Krumpál – majiteľ firmy Mareti – hlavného partnera FCPA.

DOPLŇUJÚCI OZNAM:
Firma Mareti poskytne v najbližšom období zľavu 30 % na všetky dvere a zárubne hráčom, funkcionárom a fanúšikom FC Petržalka Akadémia!
Ďakujeme!

SLUŽBY FIRMY MARETI:

Pokládka laminátových parkiet
– Prípravy podkladov na parketárske práce
– Montáž drevených dverí
– Podpora pri návrhu vhodných dverí a parkiet
– Obhliadky a zameranie priestoru
– Odborné poradenstvo pri výbere vhodnej plávajúcej podlahy
– Pskytnutie odborníkov na jednotlivé typy montáží plávajúcich podláh a dverí
– Zabezpečenie dodávky tovaru priamo k zákazníkovi
– Rekonštrukcie a úpravy parkiet

2 Komentáre

  1. Mam stavebnu firmu a Mareti mi dodava dvere a laminaty. Chalani makaju ako sroby a robia ozaj kvalitnu pracu. Odporucam vsetkym, ktori hladaju odbornost, kvalitu a rychlost realizacie.

Napíšte komentár