Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Interný systém pre hráčov FCPA? Viac v článku.

Interný systém FCPA bol vyvíjaný niekoľko mesiacov a bol spustený od 7/2015.

Unikátny systém slúži pre hráčov, ich rodičov, trénerov a funkcionárov FCPA. Evidujú sa tu tréningy, zápasy, dochádzka, štatistické ukazovatele jednotlivých hráčov, zranenia, prestupy, hosťovania, platba členského a podobne.

Každý hráč FCPA musí byť v systéme zaregistrovaný!

www.system.fcpa.sk

Registrácia do systému je jednoduchá. Aj napriek tomu sa Vám budeme snažiť vysvetliť jednotlivé kroky, v prípade nejasností.

1. V prvom kroku je potrebné zvoliť vek hráča- či má hráč menej alebo viac ako 18 rokov
Za hráča, ktorý má menej ako 18 rokov vypĺňa jeho údaje zákonný zástupca. Hráč, ktorý má viac ako 18 rokov si môže vyplniť údaje sám.

2. Vyplnenie údajov- údaje hráča a zákonného zástupcu
Pri hráčovi, ktorý má menej ako 18 rokov je potrebné vyplniť všetky údaje o hráčovi, okrem e-mailu a telefónneho čísla, pretože nie každý hráč tieto údaje má. Pokiaľ už hráč má mailovú schránku a mobilný telefón, poprosíme vyplniť aj tieto údaje. Hráč nad 18 rokov tieto údaje vyplniť musí.

3. Validácia hráča
Po vyplnení všetkých údajov a odsúhlasení podmienok príde na zadanú mailovú adresu správa s aktivačným linkom. Po jeho odkliknutí príde do mailu správa s heslom, ktoré je potrebné si po prihlásení zmeniť. Každého hráča však musí admin FCPA manuálne ,,aktivovať,, po preverení jeho údajov.

4. Pridanie druhého dieťaťa do systému
Pokiaľ máte v našej akadémii viac ako 1 dieťa, je potrebné ho taktiež pridať do systému. Túto možnosť vykonáte tak, že po prihlásení do Vášho konta kliknete na ľavej strane na kolonku pridať dieťa. Členské súrodenca bude upravené adminom na zľavnenú sumu.

5. Členské
System dokáže evidovať iba platby zaplatené priamo cez systém!!! 
Pokiaľ platíte cez IB, je potrebné poslať doklad o zaplatení na nižšie uvedený mail a členské Vám bude manuálne priradené. Platba cez systém Vám však ušetrí čas a zjednoduší a sprehľadní evidenciu o zaplatenom, či nezaplatenom členskom príspevku.

E- mailová adresa vyplnená vo formulári sa nesmie opakovať (zákonný zástupca nemôže mať rovnakú e- mailovú adresu rovnakú ako hráč, pokiaľ má už e- mail).

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať p. Stopku na mail martin.stopka@fcpa.sk alebo na telefónnom čísle 0915 059 087.

Napíšte komentár