Megaprestup! Náš dres bude opäť obliekať Juraj Piroska!

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Megaprestup! Náš dres bude opäť obliekať Juraj Piroska!

,,Piroh,, sa dohodol s vedením klubu po tom, čo už nejaký čas trénoval s A-mužstvom. Skúsený futbalista by mal pomôcť Petržalke do zimného prestupového obdobia. Obliekať bude rovnaké číslo ako v FK Senica, teda 33. Piroska je odchovancomv Slovana Bratislava, no seniorský futbal začal hrávať práve v Petržalke, kde prežil krásne fubalové obdobie. Neskôr prestúpil do FK Senica, kde sa vypracoval až na kapitána tímu. Za svoje výkony si vyslúžil aj reprezentačnú pozvánku. Najcennejší dres si obliekol trikrát a raz sa mu podarilo aj skórovať.

piroh
„Týmto sa chcem odvďačiť celému klubu, ktorý mi v letnej príprave podal pomocnú ruku a počas môjho pôsobenia  by som chcel pomôcť klubu najlepšie, ako budem môcť,“ povedal Piroska.

Generálny manažér klubu Andrej Kalina bol rád návratu ďalšieho skúseného hráča: „Juraj s nami už dlhšie trénuje a keďže nenašiel vhodný angažmán, rozhodol sa, že nám do zimy pomôže aj napriek tomu, že aj v tomto neskoršom období mal niekoľko ponúk. Sme radi, že sa ku nám vracia ďalší bývalý hráč, rozhodnutý pomôcť Petržalke k návratu vyššie.“

Zdroj: športky.sk

Napíšte komentár