Patrik Kavoň po zápase s Popradom: „Mali sme vyťažiť viac, pred nami sú ešte dva zápasy, chceme v nich uspieť.“

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Patrik Kavoň po zápase s Popradom: „Mali sme vyťažiť viac, pred nami sú ešte dva zápasy, chceme v nich uspieť.“

Po zranení v domácom stretnutí s 1. FC Tatran Prešov vynechal PATRIK KAVOŇ duel na pôde vtedajšieho lídra tabuľky v Skalici a naskočil až do domáceho zápasu proti FK Poprad. Ako vždy, na poste defenzívneho stredopoliara predviedol poctivý, obetavý výkon, ani in však nezabránil prvej prehre na domácom štadióne.

Odohrali sme ťažký zápas, Popradčania hrali zo zabezpečenej obrany, my sme boli aktívni v oboch polčasoch, no inkasovali sme góly po našich chybách. Poprad si výsledok vzadu vďaka skúseným hráčom postrážil, z tohto zápasu sme mohli vyťažiť oveľa viac,“ komentoval priebeh zápasu 15. kola Patri Kavoň. Škoda veľkej šance Prekopa v závere stretnutia. Jeho gólovú hlavičku vyškriabal gólman Popradu Malec zázračne spod brvna. V minulom zápase nám chýbal aj kúsok športového šťastia. Priklonilo sa na stranu Popradu. Z dvoch-troch gólových príležitostí strelili dva góly a odviezli si tri body.“

Ani to nič nemení na úspešnom jesennom ťažení tímu trénera Borbélyho. Po prvej polovici súťaže je jeho tím na 6. mieste s 25 bodmi. Máme pred sebou ešte dva zápasy s dvomi ťažkými súpermi a je len na nás, ako sa s nimi vysporiadame. Verím, že máme potrebnú kvalitu na to, aby sme v oboch zápasoch uspeli a dostali sa opäť na koňa. Nakoniec, doteraz sme predvádzali dobré výkony a na tie treba v závere jesene nadviazať,“ avizoval útok na bodový zisk v posledných jesenných dueloch s Lokomotívou Košice doma a so Žilinským béčkom na ihrisku súpera Patrik Kavoň.

Na duel s Lokomotívou Košice v Čermeli máme pekné spomienky. Bol to náš prvý zápas v druhej lige, vyhrali sme 2:1 a verím, že sa nám podarí zdolať tohto súpera aj v nedeľňajšom stretnutí na domácej pôde. Súper disponuje skúseným kádrom, predpokladám, že budú vychádzať zo zabezpečenej obrany. My sa budeme snažiť ich defenzívu prekonať, verím, že jeden-dva góliky dáme, že vzadu budeme stopercentní a duel s Lokomotívou vyhráme,“ dodal na záver Patrik Kavoň.

Duel FC Petržalka – Lokomotíva Košice je na programe v nedeľu o 10:30, hlavným rozhodcom bude Ján Rojček, na čiarach mu budú asistovať Pavel Jánošík a Martin Vitko.

 . 

 

Napíšte komentár