Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Petržalská U12-tka postúpila do finálového kola Mini Champions Ligy

V utorok 3. 10. 2017 sa v areáli nášho klubu konalo krajské kolo súťaže Mini Champions Ligy, ktorá je projektom Slovenského futbalového zväzu určenom pre chlapcov vo vekovej kategórii U12. Na malom umelom ihrisku zabojovali o postup do finálového kola okrem našich hráčov kluby FK Inter, FKM Karlova Ves, FK Rača, SDM Domino a MŠK Senec. Na naše veľké potešenie na finálové kolo do Nemšovej pocestujú 24.-25. októbra 2017 práve zverenci trénerov Baláža a Polcera.

Výsledky krajského kola:

Základná skupina:
FC Petržalka – FKM Karlova Ves   5:5  (G: Varga 2, Vlna 2, Manas 1)
FC Petržalka – FK Rača   13:1   (G: Mozola 3, Vlček 2, Šubert 2, Kajaba 2, Lisoň 2, Varga 1, Vlna 1)

Semifinále:
FC Petržalka – SDM Domino   7:3  (G: Vlček 2, Mozola 2, Barilla, Šubert 1, Lisoň 1)

Finále:
FC Petržalka – FKM Karlova Ves   4:4 – 6:5pk  (G: Šubert 3, Lisoň 1 – PK: Barilla, Ďurdík, Varga, Mozola, Kajaba, Manas)

FCP reprezentovali:
Hráči: Hronský, Vavro, Vlček, Ďurdík, Varga, Šubert, Kajaba, Barilla, Vlna, Mozola, Lisoň, Manas
Tréneri: Peter Baláž, Tomáš Polcer

Hodnotenie trénera Baláža: „Tento projekt považujeme za dobrú skúsenosť a zaujímavé spestrenie ligovej sezóny. Vzhľadom na nato, že turnaj sa hrá na malých ihriskách herným systémom 4+1, očakávali sme od hráčov využívanie svojich technických zručností, rýchle rozhodovanie v herných situáciách a aktívnu pohybovú činnosť. V úvode prvého zápasu proti FKM K.Ves sme pôsobili mierne ustráchaným dojmom, chýbalo nám väčšie herné sebavedomie, výsledkom čoho bolo aj priebežné nepriaznivé skóre 1:5. V priebehu posledných 5 minút sme však herný prejav zlepšili a zápas sme dokázali vyrovnať. V druhom zápase proti FK Rača sme boli dominantní v každej hernej situácii a odmenou bolo 13 strelených gólov. V semifinálovom zápase proti Dominu sme dodržali celozápasovú aktivitu, bolo vidno obrovské odhodlanie a nasadenie hráčov, ktoré prinieslo zaslúžený postup. Finálový zápas proti FKM K.Ves, ktorý bol veľmi atraktívny a priniesol viaceré pekné akcie na oboch stranách, rozhodli až pokutové kopy, ktoré všetci naši hráči s prehľadom premenili. Hráči týmto víťazstvom vybojovali pre naše družstvo účasť na celoslovenskom finále Mini Champions Ligy v Nemšovej.“

Finálové kolo v Nemšovej sa uskutoční v 24.-25. októbra 2017. Chlapcom k postupu gratulujeme a držíme palce vo finálovom kole!

Napíšte komentár