Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Po kategórii U12 už túto nedeľu aj kvalifikácia CHAMPIONS TROPHY U10

Po kvalifikácii prestížneho turnaja Champions Trophy, ktorú sme pod záštitou spoločnosti Mareti vo vekovej kategórii U12 organizovali na našom štadióne pred dvoma týždňami, čaká už túto nedeľu 6. mája 2018 kvalifikácia o postup na záverečný turnaj aj našich chlapcov z družstva U10. Veľké finále sa uskutoční 15.-17. júna vo Viedni aj za účasti známych veľkoklubov z celej Európy. Medzi 128 kvalifikovanými tímami súťažili minulý rok aj naše „2007-čky“ a podarilo sa im dosiahnuť veľký úspech v podobe 8. miesta. Pripomenúť si to všetko môžete TU.

O postup na záverečný finálový turnaj v kategórii U10 bude v nedeľu na Sklodowskej súperiť 16 družstiev rozdelených do 2 základných skupín.

INFORMÁCIE O TURNAJI:

Veková kategória: U10
Účastníci:
Skupina A:
FC Petržalka, SC Sopron /HU/, BVSC Budapešť /HU/, FK Hodonín /CZ/, ŠK Slovan Bratislava, VSS Košice, Fomat Martn, MŠK Senec
Skupina B: FC Budapešť /HU/, Zbrojovka Brno /CZ/, MFK Ružomberok, FK Pohronie, MFK Zvolen, MFK Skalica, FK Inter Bratislava, ŠK Vrakuňa

Hrací čas: 1×15 minút
Hrací systém: 6+1
Hracia plocha: pripravené budú 4 ihriská na umelej tráve M.C.Sklodowská
Systém turnaja: v základných skupinách sa hrá systémom „každý s každým“. V nadstavbovej časti sa vytvoria 4 skupiny podľa umiestnenia družstiev v základnej skupine nasledovným spôsobom, pričom výsledky vzájomných zápasov sa prenášajú do tabuľky:
Skupina o 1.-4.miesto: A1, A2, B1, B2
Skupina o 5.-8.miesto: A3, A4, B3, B4
Skupina o 9.-12.miesto: A5, A6, B5, B6
Skupina o 13.-16.miesto: A7, A8, B7, B8

Kvalifikačný turnaj sa otvorí prvými zápasmi o 9:00 hod.


Generálnym partner turnaja – spoločnosť MARETI.

Napíšte komentár