Posily Hrnčár, Minčič a Hutta v Petržalke!

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Posily Hrnčár, Minčič a Hutta v Petržalke!

Tesne pred zahájením jarnej časti skompletizovalo vedenie FC Petržalka príchod posíl. Čierno-biely dres budú obliekať Jakub Hrnčár, Ivan Minčič a Lukáš Hutta. Viac o príchode nových hráčov hovorí generálny manažér klubu Andrej Kalina: „Sme radi, že naše rady rozšíria tak kvalitní a skúsení hráči, akými trio Hrnčár – Minčič – Hutta sú. V tejto chvíli zostáva doriešiť ich účinkovanie v našom tíme iba na formálnej úrovni, káder pre jarnú časť sezóny je definitívne skompletizovaný. Som presvedčený o tom, že nové, či staronové tváre, budú pre nás prínosom, zvýšia konkurenciu v kádri a pomôžu nám naplniť naše ciele pre jarnú časť sezóny.“

O tom, s akými predsavzatiami vstupuje klub do jarnej časti, o zimnej príprave a o pohybe v kádri pred štartom jarnej časti bude hovoriť generálny manažér klubu Andrej Kalina v rozsiahlom rozhovore v článku uverejnenom v pondelok dopoludnia na našom webe.

VIZITKY HRÁČOV

JAKUB HRNČÁR
Dátum narodenia: 15.8.1992
Post: stredný/pravý obranca (pravák)
Kluby: AS Trenčín, PFK Piešťany, OFK Dunajská Lužná, ŠTK Šamorín

IVAN MINČIČ
Dátum narodenia: 14.3.1989
Post: stredný obranca (ľavák)
Kluby: MFK Snina, FK Dukla Banská Bystrica, FK Železiarne Podbrezová

LUKÁŠ HUTTA
Dátum narodenia: 25.10.1991
Post: útočník (pravák)
Kluby: ŠK Slovan Bratislava, FC Petržalka 1898, ŠK SFM Senec, ŠTK Šamorín, MFK Skalica, ŠKF Sereď, ASK Klingenbach (RAK)

  

  

Napíšte komentár