Posledný test pred štartom 2. ligy zajtra vo Schwechate proti FC Karabakh Wien

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Posledný test pred štartom 2. ligy zajtra vo Schwechate proti FC Karabakh Wien

Remíza 1:1 s MFK Skalica a potom už len štyri víťazství v rade. To je vizitka zverencov trénera Borbélyho počas letnej prípravy na blížiaci sa budúcotýždňový štart 2. ligy. FK Senica, SC Znojmo, Mosonmagyaróvár TE a v stredu tiež FC ETO Györ zostali na štíte Petržalčanov.

Tí sa pokúsia zajtra (sobota 14.7.2018) o 11:00 na ihrisku vo Schwechate predĺžiť sériu víťazstiev a naladiť sa na ostrý druholigový štart, ktorý na nich čaká už v piatok 20. júla v Društevnej pri Hornáde v dueli proti Lokomotíve Košice. „Súperom bude FC Karabakh Wien, mužstvo pôsobiace v tretej najvyššej rakúskej súťaži. Súper sa netají v najbližšej sezóne postupovými ambíciami, našim cieľom bude je aj v tomto zápase využiť priestor na prípravu pred majstrovskými zápasmi a nadviazať na sériu úspešných výsledkov,“ povedal pred posledným zápasom v rámci prípravy generálny manažér Andrej Kalina.

Zápas FC Karabakh Wien – FC Petržalka má výkop o 11:00, hrá sa na sedemtisícovom Rudolf Tonn-Stadion vo Schwechate. Fanúšikovia, ktorí sa rozhodnú vycestovať do Schwechatu nájdu štadión na adrese: Rudolf Tonn Stadion, Franz Schuster-Straße 1-3, 2320 Schwechat-Rannersdorf.

Kompletný program zápasov 2. ligy na: http://www.fcpetrzalka.sk/program-zapasov-2-ligy-2018-19-zaciname-20-jula-na-ihrisku-lokomotivy-kosice/

 

 

1 Komentár

Napíšte komentár