Pred nami „anglický“ týždeň, dnes o 17:00 proti SDM Domino

canada goose jacke parajumpers ugo parajumpers jas ugo canada goose uk moncler outlet

Pred nami „anglický“ týždeň, dnes o 17:00 proti SDM Domino

Tím trénerskej dvojice Tóth-Boďo šliape naplno a v nedeľu nadviazal na predošlé dve domáce víťazstvá 7:0 päťgólovou výhrou nad Šenkvicami. Mužstvo tak potvrdilo pozíciu suverénneho lídra a aj po 22. kole si udržalo komfortný jedenásťbodový náskok pred tabuľkovými prenasledovateľmi.

Išli sme do zápasu s tým, že si budeme vytvárať veľa príležitostí a každý útok sa pokúsime zakončiť. Toto nám, najmä v úvode zápasu nevychádzalo. Máme nastavenú určitú latku a tú nechceme podliezť. O zápase rozhodla silnejšia pätnásťminútovka na začiatku druhého polčasu,“ komentoval priebeh zápasu uplynulého kola tréner Peter Boďo.

Súťaž vstupuje do poslednej štvrtiny a nasledujúcich deväť dní môže veľa napovedať. Naše mužstvo v nich odohrá tri stretnutia, po nich zostane do konca súťaže už len záverečných päť kôl. Dnes sa predstavia Petržalčania na ihrisku SDM Domino, netradične v stredu privítame v domácom prostredí TJ Slovan Viničné a „anglický“ týždeň zakončí naše mužstvo o týždeň v nedeľu na ihrisku v Limbachu.

Podľa slov trénera Boďa, mužstvo sa chcelo zamerať pred tromi zápasmi v rýchlom slede najmä na koncovku a vyššiu gólovú efektivitu. „Tréningový mikrocyklus sme ladili tak, aby chalani mali čo najviac streľby. Cieľom je zvýšiť percentuálnu úspešnosť. Samozrejme, zápasov je na dané obdobie viac, takže absolvujeme menej končdiných tréningov a viac sa sa budeme venovať technike, taktike a streľbe.“

Nášmu dnešnému súperovi patrí aktuálne 6. priečka IV. ligy, v minulom kole zvíťazil na ihrisku OŠK Slovenský Grob 5:1, predtým zdolal postupne Vrakuňu, Čunovo a Závod. Napriek sérii štyroch výhier v rade, naše mužstvo nastupuje do dnešného duelu s jednodznačným cieľom. „Tak ako v každom stretnutí, aj dnes mierime za víťazstvom. Ak chceme naplniť avizované ambície odohrať sezónu bez prehry a dosiahnuť métu sto gólov, potrebujeme uspieť v každom stretnutí,“ hovorí tréner Boďo.

Doplňme, že aktuálny nástrel mužstva je po 22. kole úctyhodných 90 gólov. Ideme od zápasu k zápasu, pevne verím, že stovku prekonáme,“ dodal na záver kouč Peter Boďo.

Dnešný duel 23. kola na ihrisku SDM Domino má výkop o 17:00, hlavným rozhodcom je Matej Franek, na čiarach mi budú asistovať Peter Pati Nagy a Štefan Vasilenko.

   

Napíšte komentár