Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Prípravné zápasy: v stredu doma s Malženicami, v nedeľu v Dunajskej Strede

Už len necelý mesiac zostáva do štartu odvetnej, jarnej časti 2. ligy (10.3.) a zverenci trénera Borbélyho nadviažu na duely v Senici (2:3), Zlatých Moravciach (0:0), doma so Skalicou (2:1) a Račou (3:3), dvomi zápasmi v priebehu tohto týždňa. Už zajtra privítame treťoligový OFK Dynamo Malženice, v nedeľu sa predstaví FC Petržalka na ihrisku akadémie v Dunajskej Strede proti miestnemu DAC.

Pôvodne sme mali podľa plánu, tak ako sme avizovali na začiatku prípravného obdobia, hrať v domácom prostredí proti českému klubu Olimpia Praha. Nakoniec bude naším súperom DAC Dunajská Streda, zápas je naplánovaný na nedeľu 17. februára o 10:30,“ upresnil generálny manažér Andrej Kalina.

Ešte predtým sa náš tím stretne s aktuálne druhým tímom 3. ligy Západ z Malženíc. Nášho už tradičného súpera v prípravnom období, sme pred rokom (presne 10. februára 2018) zdolali v domácom prostredí 2:0 zásluhou prvopolčasových góloch Gašparoviča z penalty a Tina Miguéza. Pravda, súperovi máme čo vracať. V zápase 3. kola Slovnaft Cupu nám 8. augusta 2018 uštedril prehru 1:3 a postaral sa o vyradenie z najvyššej domácej pohárovej súťaže.

Toľko obzretie sa za poslednými dvomi prípravnými zápasmi aktérov zajtrajšieho duelu, v kádroch oboch tímov prišlo od leta k viacerým zmenám, pripomeňme, že v našom tíme si v minulom prípravnom stretnutí s FK Rača odkrútil nesúťažnú premiéru pravý obranca Honvédu Budapešť Daniel Borovský, prvý gólový zápis si na svoje konto pripísal pilier defenzívnych radov Denis Horník.

Stretnutie FC Petržalka – OFK Dynamo Malženice (streda 13. februára) má výkop o 17:30, nedeľný duel na ihrisku akadémie DAC Dunajská Streda o 10:30.

Napíšte komentár