Program zápasov 2. ligy 2018/19 – začíname 20. júla na ihrisku Lokomotívy Košice

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Program zápasov 2. ligy 2018/19 – začíname 20. júla na ihrisku Lokomotívy Košice

Štart 2. ligy sa nezadržateľne blíži, už o tri týždne nastúpi v piatok 20. júla v otváracom zápase sezóny 2018/19 o 17:30 naše mužstvo proti Lokomotíve Košice. Dejiskom stretnutia bude domovský stánok „železničiarov“ – ihrisko v Družstevnej pri Hornáde. Počas jesene je na programe 17. kôl, v domácom prostredí odohrá naše mužstvo na jeseň 8 zápasov, jesenná časť končí v nedeľu 11. novembra (naše mužstvo sa predstaví na ihrisku MŠK Žilina B).

PROGRAM ZÁPASOV 2. LIGY – JESEŇ 2018/19

1. kolo
FC Lokomotíva Košice – FC PETRŽALKA (20. júla o 17:30)
1. FC Tatran Prešov – ŠK Odeva Lipany
MFK Skalica – Dukla Banská Bystrica
FK Poprad – FK Dubnica nad Váhom
KFC Komárno – MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FC ŠTK 1914 Šamorín – Slavoj Trebišov
FK Inter Bratislava – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
MŠK Žilina B – Partizán Bardejov

2. kolo
Lipany – Pohronie
L. Mikuláš – Šamorín
Bardejov – Komárno
Dubnica – Lokomotíva Košice
Banská Bystrica – Poprad
Prešov – Skalica
FC PETRŽALKA – Žilina B (29. júla o 10:30)
Trebišov – Inter

3. kolo
Lokomotíva – Banská Bystrica
Pohronie – Trebišov
Skalica – Lipany
Poprad – Prešov
Komárno – FC PETRŽALKA (4. augusta o 17:00)
Šamorín – Bardejov
Inter – L. Mikuláš
Žilina B – Dubnica

4. kolo
Lipany – Trebišov
L. Mikuláš – Pohronie
Bardejov – Inter
Dubnica – Komárno
Banská Bystrica – Žilina B
Prešov – Lokomotíva
Skalica – Poprad
FC PETRŽALKA – Šamorín (12. augusta o 10:30)

5. kolo
Lokomotíva – Skalica
Pohronie – Bardejov
Poprad – Lipany
Komárno – Banská Bystrica
Šamorín – Dubnica
Inter – FC PETRŽALKA (18. augusta o 16:30)
Žilina B – Prešov
Trebišov – L. Mikuláš

6. kolo
Lipany – L. Mikuláš
Bardejov – Trebišov
Dubnica – Inter
Banská Bystrica – Šamorína
Prešov – Komárno
Skalica – Žilina B
Poprad – Lokomotíva
FC PETRŽALKA – Pohronie (26. augusta o 10:30)

7. kolo
Lokomotíva – Lipany
Pohronie – Dubnica
Komárno – Skalica
Šamorín – Prešov
Inter – Banská Bystrica
L. Mikuláš – Bardejov
Žilina B – Poprad
Trebišov – FC PETRŽALKA (2. septembra o 16:30)

8. kolo
Lokomotíva – Žilina B
Lipany – Bardejov
Dubnica – Trebišov
Banská Bystrica – Pohronie
Prešov – Inter
Skalica – Šamorín
Poprad – Komárno
FC PETRŽALKA – L. Mikuláš (9. septembra o 10:30)

9. kolo
Pohronie – Prešov
Komárno – Lokomotíva
Šamorín – Poprad
Inter – Skalica
L. Mikuláš – Dubnica
Bardejov – FC PETRŽALKA (15. septembra o 16:00)
Žilina B – Lipany
Trebišov – Banská Bystrica

10. kolo
Lokomotíva – Šamorín
Lipany – FC PETRŽALKA (22. septembra o 15:30)
Dubnica – Bardejov
Banská Bystrica – L. Mikuláš
Prešov – Trebišov
Skalica – Pohronie
Poprad – Inter
Žilina B – Komárno

11. kolo

Pohronie – Poprad
Komárno – Lipany
Šamorín – Žilina B
Inter – Lokomotíva
L. Mikuláš – Prešov
Bardejov – Banská Bystrica
FC PETRŽALKA – Dubnica (30. septembra o 10:30)
Trebišov – Skalica

12. kolo
Lokomotíva – Pohronie
Lipany – Dubnica
Banská Bystrica – FC PETRŽALKA (6. októbra o 15:00)
Prešov – Bardejov
Skalica – L. Mikuláš
Poprad – Trebišov
Komárno – Šamorín
Žilina B – Inter

13. kolo
Pohronie – Žilina B
Šamorín – Lipany
Inter – Komárno
L. Mikuláš – Poprad
Bardejov – Skalica
Dubnica – Banská Bystrica
FC PETRŽALKA – Prešov (14. októbra o 10:30)
Trebišov – Lokomotíva

14. kolo
Lokomotíva – L. Mikuláš
Lipany – Banská Bystrica
Prešov – Dubnica
Skalica – FC PETRŽALKA (20. októbra o 14:30)
Poprad – Bardejov
Komárno – Pohronie
Šamorín – Inter
Žilina B – Trebišov

15. kolo
Pohronie – Šamorín
Inter – Lipany
L. Mikuláš – Žilina B
Bardejov – Lokomotíva
Dubnica – Skalica
Banská Bystrica – Prešov
FC PETRŽALKA – Poprad (28. októbra o 10:30)
Trebišov – Komárno

16. kolo
Pohronie – Inter
Lipany – Prešov
Banská Bystrica – Skalica
Dubnica – Poprad
Bardejov – Žilina B
L. Mikuláš – Komárno
FC PETRŽALKA – Lokomotíva (4. novembra o 10:30)
Trebišov – Šamorín

17.kolo
Lokomotíva – Dubnica
Pohronie – Lipany
Inter – Trebišov
Šamorín – L. Mikuláš
Komárno – Bardejov
Poprad –
Banská Bystrica
Skalica – Prešov
Žilina B –
FC PETRŽALKA (11. novembra o 10:30)

  

 

Napíšte komentár