Nedeľný majstrovský duel v Bernolákove odložený, v hre je prípravný zápas proti Novým Zámkom

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Nedeľný majstrovský duel v Bernolákove odložený, v hre je prípravný zápas proti Novým Zámkom

Náš nedeľný štart jarnej časti 3. ligy je odložený, respektíve rozhodnutie zástupcov Bratislavského futbalového zväzu zo dňa 7. marca 2018 sa vzťahuje k štyrom duelom 16. kola 3. ligy 2017/18. Dôvodom sú nespôsobilé terény v dôsledku počasia v poslednom období.

Okrem duelu ŠK Bernolákovo – FC Petržalka, sa v náhradnom teríne odohrajú tiež stretnutia FK Rača Bratislava – Ivanka pri Dunaji, ŠK Lozorno – ŠK Slovan Bratislava „B“ a Devínska Nová Ves – Most pri Bratislave.

Vedenie FC Petržalka v tejto chvíli zvažuje možnosť odohrať v uvoľnenom termíne v sobotu 10. marca prípravné stretnutie s FKM Nové Zámky, respektíve je v kontakte so zástupcami účastníka 3. ligy Západ. Ak príde k dohode klubov, zápas by sa uskutočnil v sobotu 10. marca o 14:30 na štadióne FCP, o rozhodnutí zástupcov klubov vás budeme informovať dnes večer (najneskôr v piatok dopoludnia).

Prvým majstrovským stretnutím pre tím trénera Borbélyho v kalendárnom roku 2018 tak bude derby zápas 17. kola v nedeľu 18. marca o 10:30, kedy na domácom štadióne privítame FC Rohožník.

  

    

Napíšte komentár