Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Úspešný víkend prípravkárskych družstiev FC Petržalka

Družstvá prípraviek FC Petržalka počas uplynulého víkendu zaznamenali viacero úspešných výsledkov pretavených aj do medailových umiestnení. Triumfami na turnajoch sa zaskveli kategórie U9 a U8, vzácne umiestnenia získali aj družstvá U10 a pred časom aj U11.

Kategória U10 sa v nedeľu zúčastnila turnaja v kysuckej Korni a za účasti 16 družstiev sa aj vďaka mohutnej podpore rodičov prezentovali pohľadnou hrou obohatenou o množstvo pekných akcií i strelených gólov. Zverenci trénera Maroša Skovajsu za výpomoci Gabriela Gyurcseka obsadili na turnaji konečné 2. a 6. miesto a okrem úspešného umiestnenia si odniesli aj individuálne ocenenie pre najlepšieho brankára turnaja, ktoré získal Stanislav Kovarčík a trofej pre najlepšieho strelca turnaja, ktorú si vystrieľal 12-gólový Matúš Kianička.

 

 

 

 

 

 

Kategória U9 sa pod vedením trénera Daniela Vantu predstavila na turnaji v Dubnici a vďaka výborným výkonom všetkých hráčov a dominantnej hre nechali za sebou všetkých súperov vrátane domácej Dubnice, Martina, Púchova či Senca a na turnaji získali konečné výborné 1.miesto.

 

 

 

 

 

 

Ďalším družstvom, ktoré počas víkendu získalo trofej pre víťaza bola kategória U8, ktorú vedie tréner Adam Klanica s asistentom Milanom Vašíčkom. Ich hráči pokračujú vo veľmi dobrých výsledkoch a ďalšie víťazstvo na turnaji získali v nedeľu na turnaji v Liptovskom Mikuláši.

 

 

 

 

 

 

Víťazstvom na nedávnom turnaji sa môžu pochváliť aj hráči z kategórie U11, ktorým sa 12. 11. podarilo uspieť na turnaji v Korni. Medzi 10 družstvami sa zúčastnili aj dva naše tímy a pod vedením trénerov Dušana Bartánusa a Andreja Kurillu naši chlapci získali výborné 1. a 4. miesto. Aj v tomto prípade sa okrem skvelých výkonov hráčov v poli zaskvel aj brankár Stanislav Kovarčík zapožičaný z kategórie U10, ktorý získal ocenenie pre najlepšieho brankára turnaja.

 

 

 

 

 

 

Všetkým našim družstvám gratulujeme a ďakujeme chlapcom i trénerom za úspešnú reprezentáciu klubu FC Petržalka.
Zároveň veríme, že podobných radostných úspechov budú naše mladé nádeje zažívať i naďalej čo najviac!

Napíšte komentár