Už o 10 dní voľby do VÚC 2017 - podporme šport!

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Už o 10 dní voľby do VÚC 2017 – podporme šport!

Už o necelé dva týždne, v sobotu 4. novembra 2017, budú mať občania SR možnosť uplatiniť svoje volebné právo v rámci volieb kandidátov do orgánov samosprávnych krajov. Medzi kandidátmi na poslancov do vyšších územných celkov v rámci mestskej časti Bratislava – Petržalka nájdeme aj ľudí, ktorí sa hrdo hlásia k športu a vytvoreniu podmienok pre športovanie mladých ľudí a obyvateľov Petržalky. Mgr. JÁN BUČAN, MIROSLAV LAŽO, či MICHAL VIČAN kandidujú na pozíciu poslancov VÚC a tak sa núka nám všetkým – fanúšikom športu – jedinečná príležitosť podporiť svojim hlasom osobnosti, ktoré by mohli v blízkej budúcnosti zásadným spôsobom ovplyvniť, okrem iného, zdravý životný štýl našich detí a mladých ľudí.

Vedenie klubu FC Petržalka má v tejto záležitosti jasno. Našou prioritou je mládež a rozvoj mládežníckeho futbalu. Páni Ján Bučan, Miroslav Lažo a Michal Vičan vyjadrili v nedávnej minulosti aktívny vzťah k športu, aktivitami a postojmi v minulosti deklarovali význam dôležitosti vytvorenia podmienok pre pohybové aktivity mladých ľudí a amatérskych športovcov. Nakoniec, vídame ich často na našom štadióne a vážime si ich lojálnosť k petržalským farbám. Netajíme sa presvedčením, že práve oni by mohli s podporou voličov, vytvoriť v blízkej budúcnosti pôdu pre zdravé „športové“ smerovanie mládeže a obyvateľov Petržalky – v podobe nových športovísk, areálov a podmienok pre športovanie nás všetkých. Aj preto dávame do pozornosti práve dátum 4.11. 2017. Deň, kedy budú môcť občania vyjadriť svoj názor a dať svoj hlas športu,uvádza sa v stanovisku vedenia FC Petržalka.

VIZITKY KANDIDÁTOV VÚC:

Mgr. JÁN BUČAN

V súčasnosti, prvý zástupca starostu, poslanec miestneho zastupiteľstva, predseda klubu „My sme Petržalka“.

Petržalka pre mňa už 37 rokov znamená viac ako len adresa bydliska. Na futbal som chodil už v časoch, keď sa hralo na štadióne za Starým mostom, počas roka som neváhal prísť na brigády organizované klubom, umývať sedačky, či upratovať v lesíku. K futbalu v Petržalke mám blízky vzťah a aj naďalej sa budem rád podielať na tvorbe dotácií pre rozvoj mládeže a ďalších potrieb klubu.“

MIROSLAV LAŽO

Poznáme ho z hokejových arén, je štvornásobným majstrom SR v drese bratislavského Slovana v ľadovom hokeji, v reprezentácii odohral 12 zápasov a strelil 6 gólov. Do volieb vstupuje v pozícii nezávislého kandidáta.

Som Petržalčan, narodil som sa tu a hrdo sa hlásim k histórii, ale aj opäť stúpajúcemu kreditu petržalského futbalu. Je mi úprimne ľúto, že štadión za Starým mostom, na ktorý som v minulosti chodil ako fanúšik a zápasy Ligy majstrov, sú len spomienkou. Na druhej strane je príjemné vnímať ako sa klub stavia na nohy, vybudoval nový futbalový stánok, stará sa o našu mládež a vytvára podmienky na úrovni futbalovej akadémie. Videl som nedávne duely so Slovanom i s Rovinkou, vnímam úsilie a zanietenosť funkcionárov i fanúšikov klubu a z mojej strany môže FC Petržalka očakávať rešpekt a podporu.“

MICHAL VIČAN

Profesionálny tréner a športovec, člen klubu Mladá Bratislava, Strana zelených, Sloboda a Solidarita.

Napíšte komentár