V nedeľu proti FK Jablonové s kompletným kádrom

canada goose jacke parajumpers ugo parajumpers jas ugo canada goose uk moncler outlet

V nedeľu proti FK Jablonové s kompletným kádrom

Víťazstvo 7:0 v poslednom domácom stretnutí a sedembodový náskok pred druhým SFC Kalinkovo predznamenávajú blížiaci sa nedeľňajší duel na pôde FK Jablonové v rámci 18. kola Tipos IV. ligy.

Mužstvo trénera Tótha si proti OŠK Slovenský Grob schuti zastrieľalo. Jakub Hronec navýšil dvomi gólmi nástrel v tabuľke strelených gólov z dvanástich na štrnásť presných zásahov, premiérové góly v petržalskom drese zaznamenal Boris Turčák a k strelcom sa pridali aj Hečko, Uhlík a striedajúci Matejka. „Na penaltu som nebol určený, no po dlhom čase sa mi núkala šanca chytiť sa gólovo a tak hoci si loptu vzal ako prvý Hronec, exekútorom som bol nakoniec ja. O to viac ma teší, že krátko na to, v druhom polčase, sa mi podarilo vsietiť aj z hry po perfektnom centri Peťa Čaplu z ľavej strany. Kubovi (pozn. Hronecovi) sa chcem poďakovať za prenechanú loptu pred penaltou,“ komentoval po zápase prvé masjtrovské góly v bielo-čiernom drese Boris Turčák.

V dueli proti Slovenskéu Grobu nedohrali pre zranenia Dávid Boďo a Dávid Marko, tréner Dominik Tóth avizuje pred nedeľňajším stretnutím plný stav. „Všetci hráči sú pripravení nastúpiť, v týždni chalani schuti trénovali, pripravujeme sa na duel v Jablonovom tak ako na každý iný, s plnou vážnosťou, o podcenení súpera vzhľadom k jeho tabuľkovému postaveniu nemôže byť ani reči,“ hovorí na margo zápasu na pôde posledného tímu tabuľky tréner Tóth a dodáva: „Mužstvo je pripravené, verím, že nadviažeme herne aj strelecky na druhý polčas domáceho zápasu z minulého kola.“

Zápas v Jablonovom v nedeľu 26.3. má výkop o 15:00, hlavným arbitrom zápasu je Dušan Štofik, na čiarach mu budú pomáhať Ivan Kachnič a Tomáš Srna.

Napíšte komentár