Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Zajtra domáci duel s FK Rača

Príprava na jarnú časť je v plnom prúde, po sérii zápasov v Senici (2:3), v Zlatých Moravciach (0:0) a doma so Skalicou (2:1), privítame v štvrtom prípravnom stretnutí treťoligový FK Rača.

Súpera netreba dlho predstavovať, veď ešte v minulej sezóne sme s ním súperili v rámci 3. ligy Bratislava. V oboch stretnutiach sa tešilo z víťazstva naše mužstvo, hoci v oboch prípadoch to boli tesné, jednogólové víťazstvá. Na jeseň 1:0 v Rači, na jar 4:3 v domácej odvete. FK Rača zimuje aktuálne na druhom mieste treťoligovej súťaže, koučom mužstva je bývalý tréner FC Petržalka U14 Lukáš Luknár, s kapitánskou páskou na rukáve mužstvo na zápasy privádza ďalší bývalý hráč Petržalky Martin Kubala.

Naše mužstvo predvádza v prípravnom období konsolidované výkony a výsledky majú vzostupnú tendenciu. Po tesnej prehre a remíze, dokázali naši hráči v treťom vystúpení otočiť v súboji so Skalicou výsledok z 0:1 na 2:1, po tomto stretnutí avizoval tréner Borbély viac ako dvojtýždňový tréningový blok zameraný na rozvoj kondície. „V mužstve sa udomácňujú postupne noví hráči, nie je ešte všetko tak ako by sme chceli, ale pred nami je ešte dostatok času na prípravu. Dva týždne sa budeme venovať kondícii, zvyšné obdobie budeme ladiť formu tak, aby sme boli na prvý majstrovský zápas dobre pripravení,“ komentoval aktuálne dianie tréner Balázs Borbély.

Podľa slov generálneho manažéra Andreja Kalinu, v zajtrajšom stretnutí sa budeme musieť zaobísť bez Erika Prekopa, ktorého trápi zranený chrbát.

Duel FC Petržalka – FK Rača je na programe zajtra (sobota 9.2.), výkop zápasu je stanovený na 16:00.

Napíšte komentár