Zajtra na našom štadióne medzištátny zápas SR U15 – Turecko U15, v kádri aj Petržalčania Tóth a Kachút.

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Zajtra na našom štadióne medzištátny zápas SR U15 – Turecko U15, v kádri aj Petržalčania Tóth a Kachút.

Dejiskom medzinárodného stretnutia tímov do 15 rokov bude zajtra (utorok 13.11.2018) o 11:00 náš štadión FC Petržalka na M.C. Sklodowskej ulici.

Tréner slovenskej reprezentácie do 15 rokov Peter Štefaňák nominoval 20-členný káder, v ktorom figuruje aj dvojica mladých Petržalčanov obranca Samuel Tóth a útočník Damián Kachút.

Výber slovenských mládežníkov sa stretol dnes (pondelok 12. novembra) o 12:00 v seneckom hoteli Sun, na štadióne v Senci absolvujú tréning a zajtra ich čaká prvý z dvojice prípravných duelov s Tureckom v Petržalke, odveta je na programe vo štvrtok 15.11.2018 o 11:00 na štadióne NTC v Senci.

Zástupcovia FC Petržalka vás pozývajú na zajtrajší duel slovenskej 15-ky s Tureckom, na zápas je vstup voľný.

NOMINÁCIA SR 15

BRANKÁRI:

Oliver Lapoš (AS Trenčín), Adam Hrdina (FC Nitra)

OBRANCOVIA:

Samuel Tóth (FC Petržalka), Pavol Nemček (MFK Ružomberok), Tomáš Jaššo (MŠK Žilina), Nicolas Kurej (DAC Dunajská Streda), Šimon Mičuda (AS Trenčín), Samuel Bednár (AS Trenčín), Richard Karafa (Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI:

Šimon Kukulský (MŠK Žilina), Tobias Bujnaček (MFK Zemplín Michalovce), Leonardo Bortoli (MŠK Žilina), Artur Gajdoš (AS Trenčín), Mário Sauer (MŠK Žilina), Adrián Koóš (MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍCI:

Damián Kachút (FC Petržalka), Martin Mišovič (Slovan Bratislava), Adam Gríger (1. FC Tatran Prešov), Viktor Úradník (MFK Dukla B. Bystrica), Martin Repa (Spartak Trnava)

 

 

Napíšte komentár