Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Zajtra prípravný zápas v Zlatých Moravciach proti domácemu ViOn-u

Tím trénera Borbélyho sa v druhom prípravnom zápase, v rámci prípravy na štart jarnej časti 2. ligy, predstaví zajtra (streda 30.1.) o 14:00 v Zlatých Moravciach.

V domácom prostredí sa malo v sobotu odohrať stretnutie s MŠK Púchov. Snehová nádielka však aktérom zápasu vstup na hraciu plochu nedovolila. „Podmienky nám neumožnili zápas odohrať, na ihrisku bola veľká vrstva snehu. Hráči dostali voľno a v pondelok tréningové manko dobehli intenzívnym tréningom,“ povedal na margo neodohraného stretnutia generálny manažér Andrej Kalina.

Ako sme sa ďalej dozvedeli, v zajtrajšom stretnutí by sa mal medzi žrďami predstaviť premiérovo nový gólman. „Jeho meno je Patrik Švihel a je u nás na skúške z Dunajskej Lužnej,“ prezradil Andrej Kalina a my dopĺňame, že k dispozícii bude trénerovi Borbélymu aj Jakub Kosorín, ktorý v zápase v Senici (19.1) chýbal. „K dispozícii bude dvojica Švihel-Kosorín, na druhej strane bude absentovať Denis Horník, ktorý si bude plniť študijné povinnosti a pre chorobu nenastúpi ani Kristián Palo,“ doplnil informácie o aktuálnej situácii v kádri Andrej Kalina.

V prvom zápase podľahol náš tím Senici 2:3, keď inkasoval až v záverečnej polhodine po tom, ako si dokázal vypracovať dvojgólové vedenie. Zajtrajší duel ViOn Zlaté Moravce – FC Petržalka je na programe o 14:00, najbližší domáci zápas je na programe už v sobotu 2. februára, kedy o 10:00 privítame MFK Skalica.

Napíšte komentár