Zajtra v Bardejove proti Partizánu bez Pirosku, napriek tomu s cieľom vyhrať!

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Zajtra v Bardejove proti Partizánu bez Pirosku, napriek tomu s cieľom vyhrať!

Tím trénera Borbélyho má za sebou trojbodový domáci duel s Liptovským Mikulášom (2:0) a v nasledujúcich dvoch kolách ho čaká dvakrát výjazd na východ Slovenska. Už zajtra sa predstaví v zápase 9. kola na pôde Partizána Bardejov, o týždeň neskôr v Lipanoch. Žreb rozhodol, že výprava odcestovala na východ už tretíkrát v krátkom slede. Z Košíc a z Trebišova sme priviezli v úvodných kolách jednu výhru a jednu remízu. „A s rovnakým cieľom, to znamená vyhrať, nastúpime aj zajtra na zápas v Bardejove. Neprišli sme na výlet, počas týždňa sme sa svedomito pripravovali, hráči sú pripravení odovzdať na ihrisku všetko a ja verím, že ani tentoraz neodcestujeme domov s prázdnymi rukami,“ povedal tréner Balázs Borbély krátko po tom, ako sa výprava ubytovala v hoteli po príchode na východ republiky.

Čaká nás ťažký zápas, tabuľkové postavenie Bardejova nezodpovedá skutočnej kvalite tímu, za tým si stojím,“ zdôraznil kouč a pripomenul tiež absenciu kapitána Pirosku. „Všetci vieme, čo pre mužstvo znamená. Ostatní v mužstve budú musieť prevziať jeho úlohy a na ihrisku ho nahradiť.“

Viac o absencii Pirosku a ostatných hráčov hovorí generálny manažér Andrej Kalina. „Piroska s nami neodcestoval pre zranenie achilovky, Sokol a Čerňanský budú k dispozícii tímu Petržalky U19 a dvojica Maco – Hitka nastúpi v rámci pravidla o striedavom štarte za Most pri Bratislave. Po dlhej ceste vládne v tíme pohoda a mužstvo je odhodlané zabojovať zajtra o dobrý výsledok,“ ozrejmil stav kádra pred zajtrajším duelom Andrej Kalina.

K bodovým zápisom mužstvu výrazne pomáha svojimi gólmi doteraz najlepší strelec mužstva Erik Prokop. Doteraz má na konte štyri góly, nechal si niečo v talóne aj na zajtrajší duel proti Bardejovu? „To ukáže až samotný zápas. Samozrejme, rád by som mužstvu pomohol aj gólovo, ale tak ako povedal tréner, postavenie Bardejova v tabuľke nezodpovedá potenciálu mužstva a čaká nás ťažká šichta. Napriek tomu ideme do zápasu zabojovať o tri body,“ vyhlásil smerom k zajtrajšiemu duelu 9. kola štvorgólový Erik Prekop.

Stretnutie Partizán Bardejov – FC Petržalka je na programe zajtra (sobota 15.9.) o 16:00, hlavným rozhodcom stretnutia je Bálint Kišš, na čiarach mu budú asistovať Milan Štrbo a Martin Špivák. Duel 9. kola môžete sledovať v priamom prenose od 15:50 na streame TV Futbalnet.

  

Napíšte komentár