Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Zajtra proti Slovanu B na ihrisku Rapidu v Prievoze

Zimná príprava speje ku svojmu koncu a do premiéry odvetnej časti 2. ligy zostáva odohrať posledné dva prípravné duely. Už zajtra dopoludnia sa predstaví naše mužstvo na ihrisku Rapidu proti béčku Slovana.

V minulej sezóne v rámci 3. ligy odohrali aktéri zajtrajšieho zápasu dve ostré bitky o body a najmä domáci duel zostal mnohým fanúšikom v pamäti. Takmer dvojtisícová návšteva na našom štadióne videla súboj ako remeň. Bielo-čierni dlho vyhrávali 1:0, hostia vyrovnali v nadstavenom čase na konečných 1:1. V jarnej odvete zvíťazili „belasí“ 1:0, ale v konečnom účtovaní patrila prvá priečka a postup do 2. ligy zverencom trénera Borbélyho.

Tí sa schuti zakusli do série prípravných zápasov, aktuálne však trápi mužstvo veľká maródka. Pred minulotýždňovým zápasom proti DAC sme avizovali absenciu šiestich hráčov, v Dunajskej Strede sme stratili dve opory. „Oliver Vecsei si zlomil kľúčnu kosť, v pondelok absolvoval operáciu, Patrik Kavoň sa zranil v rozcvičke a bude absentovať 5-6 týždňov,“ prezradil detaily generálny manažér Andrej Kalina. „Proti Slovanu nemôžeme stále počítať s Prekopom a Gašparovičom, obaja sa však od budúceho týždňa zapoja do prípravy. To neplatí o poslednom zo zoznamu zranených, o Borisovi Turčákovi. Trápi ho zadný stehenný sval, v tejto chvíli nevieme odhadnúť čas potrebný na plnohodnotné zapojenie do tréningového procesu,“ vysvetli Andrej Kalina.

Smola sa nalepila na päty Patrika Kavoňa v rozcvičke pred duelom v Dunajskej Strede: „Podvrtol som si členok, niečo mi tam prasklo a už som vedel, že je zle. Nechal som si to zatejpovať, ale bolesť sa stupňovala. Nezostáva mi nič iné, len trpezlivo podstúpiť liečbu. Dnes cestujme domov na Oravu, chlapcov prídem osobne povzbudiť na prvý domáci zápas proti Komárnu,“ okomentoval únavovú zlomeninu vonkajšej strany chodidla univerzál Patrik Kavoň. Aktuálne jeho nohu zdobí sadra a spoločnosť mu robia barle. „Patrikovi, Oliverovi Vecseiovi a ostatným prajeme skoré uzdravenie, posielame veľa energie a verím, že sa čoskoro medzi nás vrátia,“ poslal odkaz maródom Andrej Kalina.

Zápas proti súčasnému lídrovi treťoligovej tabuľky má výkop zajtra (piatok 22.2.) o 10:30, duel ŠK Slovan Bratislava B – FC Petržalka sa hrá na ihrisku s umelou trávou na štadióne Rapidu Bratislava v Prievoze.

Napíšte komentár