Na ihrisku SK Líšeň prehra 1:4, autorom nášho gólu Kelemen

Muži  -  10 Feb 2022

Zverenci trénera Auxta podľahli v predposlednom zápase v rámci zimnej prípravy na štart jarnej časti II. ligy na pôde účastníka Českej národnej ligy SK Líšeň 1:4.

Domácim vyšiel vstup do zápasu, keď už v 4. min prekonal strelou z pokutového kopu brankára Sokola Jaroslav Málek a o tri minúty neskôr zvýšil na 2:0 z pohľadu domácich Francúz Martins Toutou. Domáci strelili do prestávky ešte jeden gól, v 35. min sa presadil Bronislav Stáňa, naše mužstvo znižovalo gólom v poslednej minúte prvej časti hry zásluhou Marka Kelemena.

V druhom polčase domáci zvýšili na konečných 4:1 z prvej akcie druhej časti hry po góle Toutoua, naše mužstvo sa vráti do Brna v sobotu 19. februára, kedy v generálke na štart do jarnej časti nastúpi proti vedúcemu mužstvu tabuľky Českej národnej ligy, Zbrojovke Brno.

SK LÍŠEŇ – FC PETRŽALKA 4:1 (3:1)

Góly: 4. Málek (11m), 7., 46. Toutou., 35. Stáňa – 45. Kelemen
R: Cieslar – Podaný, Líkař.
SK Líšeň: Veselý (46. Marek) – Jeřábek (46. Bednář), Ševčík, Černín – Ulbrich (46. Otrísal), Málek (46. Salif), Machalík (65. Ulbrich), Matocha (46. Krška), Lutonský – Toutou (65. Vlach), Stáňa (65. Chládek). Trenér: Valachovič.
FC Petržalka: Sokol – Kuník, Kozák, Tóth (56. Vlasák), Kohút – Hronec, Slivka (49. Riznič) – Bombík, Štefanec (78. Menyhart), Tvrdík – Kelemen. Trenér: Auxt.

Zdroj foto: FB SK Líšeň