Organizačné pokyny pred barážovým zápasom na Tehelnom poli

Muži  -  20 Máj 2024

Už zajtra, 21.05.2024 odohráme prvé barážové stretnutie o postup do Niké ligy na Tehelnom poli. Naším súperom bude predposledný celok aktuálnej tabuľky Niké ligy, MFK Zemplín Michalovce.

 

Pevne veríme, že príde našich chlapcov povzbudiť čo najviac fanúšikov. Keďže náš štadión nespĺňa požiadavky na odohranie barážového zápasu o postup do Niké ligy, zajtrajší zápas odohráme na Tehelnom Poli.

V tejto súvislosti vám prinášame všetky potrebné informácie k organizácii zápasu:

FANÚŠIKOVIA - OTVÁRAME SEKTORY B101 AŽ B110!

K dispozícii sú vstupenky na tribúnu a do VIP sektora. Vstupenka na tribúnu stojí 10,-€ (zľavnený lístok 7,-€ - ZŤP, dôchodcovia a deti od 7 do 12 rokov) a do priestorov VIP 60,-€. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma, bez nároku na miesto.

Držitelia VIP vstupenky budú mať k dispozíci vo VIP priestoroch v cene vstupenky jedlo a nealkoholické nápoje. Vstup do VIP priestorov je cez vchod VIP Sector (viď foto). Vstupenky do VIP priestorov sa dajú zakúpiť IBA ONLINE cez predpredaj.sk.

Vstupenky na tribúnu sa dajú zakúpiť online, alebo priamo na štadióne v pokladni pri GATE B1 IBA V HOTOVOSTI

Permanentné vstupenky platia aj na tento zápas. Ich držitelia sa dostanú na tribúnu vo vyššie spomínaných sektoroch B101 až B110 cez brány GATE B2 a GATE B3 (viď foto).

K dispozícii budú bufety, v ktorých bude naopak možná platba IBA KARTOU.

Nejde o miestenky, ale o vstupenky, čo znamená, že vstupenka sa neviaže na žiadne konkrétne miesto, keďže používame iného ticketingového partnera. Za pochopenie ďakujeme.

Brány štadióna sa otvárajú o 16:00.

_________

INFORMÁCIA PRE PRACOVNÍKOV MASMÉDIÍ

Pre akreditácie kontaktujte prosím p. Tomáša Schügerla mailom na schugerl@skslovan.com.

_________

V prípade akýchkoľvek iných otázok píšte na kalina@fcpetrzalka.sk.

Ďakujeme a tešíme sa na vás!

IMMER WIEDER ENGERAU