Predsezónny fototermín

Muži  -  10 Feb 2021

Pred štartom jarnej časti si plnilo osem hráčov aktuálneho kádra trénera Pecka aj mediálne povinnosti, v rámci fototermínu pózovali pred objektívom nášho fotografa Svaťa Straku postupne Michal Obročník, Viktor Vondryska, Kristián Mihálek, Oscar, Sebastián Gembický, Michal Dopater, Erik Hurný a Mário Mihál.

Futbalovou terminológiou – fototermín sa premenil na jednu rýchlu akciu, do ktorej sa zapojilo celé mužstvo. Hráči si menili miesta, otáčali sa zo strany na stranu, zostáva už len koncovka v podobe doplnenia fotogalérie A-tímu na našom webe.

Prezradíme, že prvý, s časovým predstihom, sa hlásil Mišo Obročník. Usmiaty Španiel Oscar priznal, že v Petržalke je absolútne spokojný, páči sa mu mesto, zvyká si na sneh – jediné čo mu akosi nejde, je vraj ťažká slovenčina. Ostatní chalani riešili, či zvoliť na fotku slimovú verziu veľkosť dresu S alebo dať prednosť radšej klasike s voľnejším dresom… Výsledok si môžete pozrieť vo fotogalérii A-tímu.

Okrem fotografovania sme stihli vyspovedať okrem Oscara aj Kristiána Miháleka (články prinesieme na webe v najbližších dňoch), jediný „fotorest“ nám zostal v osobe Pavla Farkaša, do galérie pribudne po nedeľňajšom úvodnom zápase jarnej časti II. ligy proti Skalici.