Proti Galante víťazstvo 4:0

Muži  -  12 Júl 2023

V prípravnom stretnutí zdolal tím trénera Kurua na ihrisku v Matúškove treťoligový FC Galanta 4:0, dva góly zaznamenal Čiernik, po jednom pridali Onuoha a Assuncao.

Letná príprava pokračuje v plnom prúde a mužstvo trénera Kuruca absolvovalo už svoj štvrtý zápas v rámci letnej prípravy na nový ročník II. ligy. Hráči nadviazali na predošlé vyrovnané výkony a tentoraz hernú kvalitu pretavili aj do výsledku a prvého víťazstva.

V prvej časti hry sa gólovo presadil Patrik Čiernik, keď prvý gól strelil z pokutového kopu, v druhom polčase sa k nemu pridali v 76. min Peter Onuoha po kombinácii s Privrelom a o tri minúty neskôr aj Assuncao. Onuoha tak gólovo okorenil svoje prvé vystúpenie v petržalských farbách po tom, čo prišiel do nášho klubu a istý čas laboroval so zranením.

V najbližšom zápase sa predstaví FC Petržalka v sobotu (15.7.) o 10:30 na pôde maďarského Mosonmagyaróvár TE.

FC GALANTA - FC PETRŽALKA 0:4 (0:2)

Góly: 21., 34. Čiernik (1. z 11m), 76. Onuoha, 79. Assuncao
FC Petržalka: Sokol - Oršula, Minka, Konan, Kachnič - Ogaga, Nombil, Halo, Assunçao, Šurnovský – Čiernik
Striedania: Fendek - Privrel, Macho, Gašparovič, Joaquín, Onuoha