V generálke na jarný štart II. ligy duel v Brne proti Zbrojovke

Muži  -  18 Feb 2022

V poslednom prípravnom zápase pred blížiacim sa štartom jarnej časti II. ligy sa predstaví tím trénera Auxta zajtra (sobota 19.2.) na ihrisku lídra Českej národnej ligy, brnenskej Zbrojovky.

Do štartu jarnej časti II. ligy nás delí len niekoľko dní, sériu deviatich prípravných stretnutí ukončí naše mužstvo zajtra o 11:00 na ihrisku v areáli „Fotbalového centra Brno“.

Podľa správ na webovom sídle nášho zajtrajšieho súpera, vstupné na zápas vo výške 50 českých korún, poputuje prostredníctvom Nadačného fondu Zbrojovák na podporu rodiny trénera mládeže brnenskej Zbrojovky, ktorý sa ocitol v neľahkej životnej situácii.

Súperi sa stretli vo vzájomnom zápase naposledy v rámci zimnej prípravy na deň presne (19.2.2020) pred dvomi rokmi, na našom štadióne v Petržalke zvíťazil tím z Brna 3:1. jediný gól nášho mužstva zaznamenal Jakub Nemec.

Prípravný zápas Zbrojovka Brno – FC Petržalka mý výkop o 11:00, hrá sa na ihrisku Fotbalového centra Brno (Sladovnická 580/18, 62000 Brno-Tuřany), zápas môžete sledovať naživo na Zbrojovka TV (https://www.youtube.com/watch?v=w600ONcEqbE) 

FOTO: fczbrno.cz