V prípravnom zápase prehra 1:5 s trnavským Spartakom

Muži  -  19 Jún 2022

V prvom zo série prípravných stretnutí v rámci prípravy na druholigový ročník 2022/23 podľahlo naše mužstvo ligovému FC Spartak Trnava 1:5. Hralo sa na ihrisku v Jaslovských Bohuniciach, gól nášho mužstva zaznamenal Tomovič.

V prvej časti hry mali Trnavčania herne navrch, ale gólovo sa presadiť nedokázali a tak do kabín odchádzali mužstvá za bezgólového stavu 0:0. V druhom polčase sa presadil najskôr dvakrát Yusuf Bamidele, tretí gól pridal po hodine hry Vlasko a prízemnou strelou k žrdi, zvyšoval na 4:0 z pohľadu Trnavčanov Azeez. Tomovič premiérovým gólom v petržalských farbách znížil na 1:4, skóre na konečných 1:5 upravil strelou do šibenice Ján Vlasko.

V prvom zápase tak zaknihovalo naše mužstvo prehru 1:5, v najbližšom prípravnom stretnutí sa predstaví v sobotu (25.6.) na ihrisku maďarského druholigového klubu Haladás Szombathelyi.

FOTO: FC Spartak Trnava

FC SPARTAK TRNAVA – FC PEZTRŽALKA 5:1 (0:0)

Góly: Bamidele 2, Vlasko 2, Azeez - Tomovič
Trnava: Vantruba (46. Vasiľ) – Koštrna, Čurma, Procházka, Mikovič – Azevdo (46. Vlasko), Kozak (46. Iván), Oseni, Bukata (71. Tumma), Yusuf – Boateng (64. Boledovič)
Petržalka: Krížik - Petrišák, Kuník, Stašík, Kohút - Turčák, Lásik, Riznič, Obročník, Hurný - Harba (Adamec - Redeky, Vlasák, Bombík, Štefanec, Alex, Hronec, Danek, Podzámsky, Krisztín, Tomovič)