V prípravnom zápase výhra 3:0 nad Interom Bratislava

Muži  -  26 Nov 2022

Zverenci trénera Zachariáša zdolali v prípravnom stretnutí bratislavský Inter na domácom ihrisku 3:0, gólovo sa presadili Assuncao, Tomovič a jeden gól si strelili hráči súpera do vlastnej brány.

FC PETRŽALKA - FK INTER BRATISLAVA 3:0 (2:0)
Góly: 26. vl. gól, 34. Assuncao, 53. Tomovič
FC Petržalka 1. polčas: Krížik - Petrišák, Kozák, Stašík, Kohút - Danek, Bobrovský, Štefanec, Piroska, Assuncao - Harba
FC Petržalka 2. polčas: Krížik - Petrišák, Kozák, Gorosito, Kuník - Assuncao, Privrel, Alex, Gerebenits, Pittner - Tomovič

V našom mužstve sa predstavil nováčik Dave Asuncao a v 34. min sa presadil gólovo, keď zvyšoval na 2:0. Ďalším novicom v tíme je Argentínčan Nicolas Gorosito, ktorého fanúšikovia poznajú z dlhoročného pôsobenia v slovenskej lige v drese Senice a bratislavského Slovana. S mužstvom sa pripravuje dlhší čas, počas zimy sa rozhodne o jeho prípadnom pôsobení v našom mužstve.