V Senici prehra 0:2

Muži  -  12 Júl 2021

V štvrtom prípravnom stretnutí v rámci letnej prípravy podľahol náš tím v Senici domácemu FK 0:2 .

V prvej časti hry gól nepadol, hoci po polhodine hry sa v sľubnej šanci po prihrávke Harbu ocitol Turčák. V druhom polčase sa domáci ujali vedenia po vlastnom góle Jakuba Nemca, keď hruďou nasmeroval loptu za chrbát brankára Sokola. Onedlho mal vyrovnanie na kopačke striedajúci Danek po tom, ako ho ukážkovo kolmicou vysunul Harba, no v súboji jeden na jedného domáceho gólmana neprekonal. Šancu na vyrovnanie potrestal gólovo na opačnej strane o minútu neskôr Ioanis Niarchos, keď dôsledne sledoval loptu a po tom, ako prepadla cez rukavice gólmana Sokola, ju poslal pohodlne do siete – 2:0. V ďalšom priebehu stretnutia malo naše mužstvo niekoľko gólových príležitostí, strelu Kelemena zlikvidoval domáci brankár Ravas.

FK SENICA – FC PETRŽALKA 2:0 (0:0)

Góly: 51. Nemec (vl. gól), 62. Niarchos
FC Petržalka: Krížik (46. Sokol) – Mihálek, Redeky, Nemec, Kohút (80. Kuník) – Slivka (57. Kelemen), Gašparovič (46. Hronec), Hurný (80. T. Nagy), Turčák (57. Sliacky) - Tompte (46. Danek), Harba
FK Senica: Ravas (68. Chropovský) - Svoboda, Pavlík, Egert, Šimčák (46. Kučera) - Oostenbrinnk (68. J. Buchel), Mašulovič (46. Gáč) - F. Buchel (46. Niarchos), Duda (68. Halabrín), Šumbera – Mashike