Zajtra o 17:00 domáci prípravný zápas s FK Rača

Muži  -  21 Jún 2021

V druhom stretnutí v rámci letnej prípravy na štart druhlogovej sezóny 2021/22 privítame na našom štadióne zajtra (utorok 22.6.) o 17:00 treťoligový FK Rača.

Po sobotňajšom dueli v Červeníku s trnavským Spartakom čaká na zverencov trénera Auxta ďalšia previerka v rámci letnej prípravy, tentoraz doma proti FK Rača. V sobotňajšej zostave zaujalo niekoľko nových mien, rezonoval predovšetkým štart Jakuba Nemca, bližšie informácie nám podal manažér tímu Dominik Tóth. „V tejto chvíli už môžem potvrdiť návrat Jakuba Nemca do Petržalky, v nasledujúcej sezóne bude obliekať bielo-čierny dres.“ Jakub Nemec sa tak po ročnej odmlke vracia do nášho tímu z pôsobenia v ligovom FK Senica, kde odohral 27 súťažných zápasov.

Ďalšou potešujúcou správou je účasť fanúšikov na zajtrajšom stretnutí. „Tešíme sa, že po dlhšom čase budeme môcť odohrať zápas s diváckou kulisou. Týmto žiadam všetkých fanúšikov, aby dodržiavali aktuálne platné hygienické nariadenia a riadili sa pokynmi usporiadateľov,“ ozrejmil situáciu Dominik Tóth.

Zajtrajší duel proti FK Rača má výkop o 17:00, letná príprava, resp. prípravné zápasy nasledujú v rýchlom slede, už v sobotu (26. júna) odohrá naše mužstvo ďalší zo série prírpavných duelov, na ihrisku Rapidu v Prievoze sa o 10:00 stretne s B-tímom ŠK Slovan Bratislava.

FOTO: Lukáš Grinaj