Zajtra o 18:00 prípravný zápas na ihrisku ŠKF Sereď

Muži  -  29 Jún 2021

V poradí tretí zápas v rámci letnej prípravy odohrajú zverenci trénera Mária Auxta zajtra (streda 30.6.) na ihrisku fortunaligového ŠKF Sereď. Stretnutie má výkop o 18:00.

Po trnavskom Spartaku (0:4) a domácom dueli s FK Rača (0:3) preverí náš tím ďalší účastník najvyššej domácej súťaže ŠKF Sereď. Napriek úmorným horúčavám sa mužstvo pripravuje v tomto týždni dvojfázovo. „Včera absolvovali hráči popoludňajší tréning, dnes sme sa dopoludnia pripravovali v Rusovciach, popoludní sme si naplánovali tréningovú jednotku na hlavnom ihrisku. Zajtra nás čaká náročná previerka v Seredi, ale ešte predtým čaká mužstvo ďalší dopoludňajší tréning,“ priblížil program mužstva manažér A-tímu Dominik Tóth.

My sme navštívili dnešný tréning. Hráčom patrí rešpekt, v akom tempe a nasadení odmakali v úmornej horúčave viac ako hodinovú zaberačku. Na rozpálenom ihrisku vládla pohodová atmosféra a tiež zdravá rivalita počas mini-zápasov oranžových proti zeleným. Pohybom hýril Sliacky, ktorý zanechal viac ako dobrý dojem z reprezentačných vystúpení v reprezentačnej 19-ke. V bráne sa sa zdravo čertil Vadim Ševčuk, keď ho spoluhráči v obrane nechali zoči-voči útočníkom súpera a efektnými zákrokmi sa blysli Peťo Sokol i navrátilec Filip Krížik.

V poli naplno zarezával ďalší navrátilec a líder tímu Boris Turčák, nejeden milimetrový kolmý pas do ofenzívy poslal Mišo Obročník, tradičný prehľad v hre ukázal Kubko Hronec a mohli by sme pokračovať ďalej. Videli sme chuť, chcenie, nasadenie, či do nitky prepotené tričká, čo je neklamným dôkazom toho, že k letnej príprave pristupujú naši chlapci zodpovedne a s plnou vážnosťou.

Už zajtra ich preverí fortunaligový ŠKF Sereď, hrá sa o 18:00 na hlavnom ihrisku (Športová 2809, 926 01 Sereď).