Zápas v Banskej Bystrici preložený na 20. apríla 2022

Muži  -  01 Apr 2022

Riadiaci orgán 2. ligy vyhovel žiadosti FC Petržalka a potvrdil zmenu termínu zápasu 23. kola MFK Dukla Banská Bystrica – FC Petržalka, ktorý sa mal pôvodne odohrať zajtra (sobota 2.4.). Náhradný termín je stanovený na stredu 20. apríla 2022 o 17:00, na štadióne v Banskej Bystrici.

Zdravotný stav kádra poznamenalo v tomto týždni ochorenie viacerých hráčov na COVID-19 a tak sa vedenie klubu rozhodlo požiadať riadiaci orgán 2. ligy o preloženie termínu zápasu, ktorý sme mali proti banskobystrickej Dukle odohrať už zajtra. O komentár k aktuálnej situácii sme požiadali manažéra A-tímu Dominika Tótha.

"Pred malou chvíľou sme obdržali od predsedu komisie pre riadenie II. ligy, pána Miroslava Richtárika, definitívne rozhodnutie o zmene termínu zápasu. Žiaľ, aktuálne nemáme k dispozícii ani jedného brankára, počas týždňa pribudli ďalší hráči s pozitívnym výsledkom na Covid, nezostalo nám nič iné, len predložiť riadiacemu orgánu dokumenty, na základe ktorých padlo rozhodnutie o preložení zápasu na stredu 20. apríla,“ povedal smerom k aktuálnej situácii Dominik Tóth.

Verme, že zdravotný stav dovolí hráčom nášho mužstva naskočiť do druholigového zápasového diania už o týždeň, kedy v nedeľu 10. apríla hostíme na našom štadióne v zápase 24. kola MFK Skalica. Hráčom touto cestou prajeme skoré uzdravenie a skorý návrat na ihrisko.