Skvelá správa, zajtra proti Dubnici aj s 250 divákmi na tribúnach

Muži  -  14 Máj 2021

V zajtrajšom zápase 29. kola II. ligy (sobota 15.5.) privíta FC Petržalka na svojom štadióne mužstvo FK Dubnica nad Váhom. V súvislosti s uvoľnenými opatreniami bude môcť stretnutie sledovať 250 divákov.

"Tešíme sa po dlhom čase na divácku návštevu, na druhej strane ma mrzí, že nemôžeme vyhovieť všetkým. 100 mieste bude rezervovaných pre držiteľov permanentiek, zvyšných 150 vstupeniek pôjde do predaja,“ komentoval potešiteľnú novinku manažér A-tímu Dominik Tóth.

Pre upresnenie, podmienkou pre zakúpenie vstupenky (a vstupu na štadión) je preukázanie sa negatívnym výsledko RT-PCR/LAMP testu nie starším ako 72 hodín alebo Agtestom nie starším ako 24 hodín. Ďalšou podmienkou je potom samotná registrácia držiteľa vstupenky, v rámci ktorej nahlási organizátorom pre tieto účely svoje meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo.

"Touto cestou by som chcel fanúšikov vyzvať a poprosiť ich o trpezlivosť a zhovievavosť pri kúpe vstupeniek. Registrácia a kontrola testov si vyžiada svoj čas, zároveň prosím a žiadam divákov o dodržanie rozostupov a prekrytie dýchacích ciest počas nákupu vstupeniek a neskôr aj na tribúnach počas zápasu. Rešpektujte prosím bez výhrad výzvy a usmernenia usporiadateľov, odporúčam prísť včas na štadión a ešte raz prosím všetkých o trpezlivosť,“ zdupľoval výzvu smerom k fanúšikom Dominik Tóth.

Pokladňa bude otvorená hodinu 90 minút pred výkopom stretnutia (od 15:30), diváci tak budú môct prvýkrát v tomto kalendárnom roku, a zároveň v poslednom domácom stretnutí aktuálnej druholigovej sezóny, povzbudiť našich chlapcov priamo z tribún.

Zápas 29. kola FC Petržalka – FK Dubnica nad Váhom má výkop o 17:00, hlavným rozhodcom strenutia bude Marek Mastiš, na čiarach mu budú asistovať Michal Železňák a Dávid Bobko. Pre tých, ktorí sa nedostanú na štadión alebo preferujú sledovať zápas z pohodlia domova, je k dispozícii priamy prenos so začiatkom o 16:55 na https://www.youtube.com/watch?v=qQYm-EFpuZw