Zajtra prvý tohtoročný prípravný zápas – doma privítame KFC Komárno

Muži  -  15 Jan 2021

Prvým tohtoročným súperom zverencov Ladislava Pecka bude aktuálne dvanásty tím druholigovej tabuľky – KFC Komárno.

 

Pred týždňom (8.1.) sa zišiel tím prvýkrát v novom roku a prakticky od prvého dňa sa pustil intenzívne do prípravy na blížiaci sa štart odvetnej časti II. ligy. O deň neskôr (v sobotu 9.1.) absolvovali hráči kondičné testy, podľa slov manažéra tímu Dominika Tótha, v realizačnom tíme vládla spokojnosť. „Výsledky testov potvrdili, že hráči počas sviatkov dodržali individuálne tréningové plány, ktoré im pripravil kondičný tréner. S výsledkami testov sme boli spokojní.“

Vstupné previerky dopadli na výbornú a tak tréner Pecko naordinoval svojim zverencom počas týždňa bohaté tréningové menu. „Od pondelka do štvrtka sme trénovali dvojfázovo, chalani majú v nohách nabehané kilometre, na programe bola posilňovňa a samozrejme práca s loptou. Musím doplniť, že ani nás neobišli drobné svalové zranenia, z tohto pohľadu je štart niektorých hráčov v zajtrajšom stretnutí otázny,“ komentoval aktuálnu situáciu Dominik Tóth.

Zajtrajší prípravný zápas FC Petržalka – KFC Komárno má výkop o 11:00, žiaľ, v dôsledku opatrení v súvislosti s pandémiou sa stretnutie odohrá za zavretými bránami bez diváckej účasti. Ďakujeme všetkým fanúšikom za porozumenie a podporu na diaľku.