V zajtrajšom zápase 25. kola II. ligy privítame doma Partizán Bardejov

Muži  -  10 Apr 2021

V zápase 25. kola II. ligy sa stretne tím trénera Pecka s aktuálne trinástym tímom druholigovej tabuľky Partizánom Bardejov BŠK.

Po domácej remíze s Liptovským Mikulášom 1:1, čakalo naše mužstvo trojzápasové vystúpenie na ihriskách súperov v dvoch súťažiach. Po prehre 1:3 v Púchove šokovali celé Slovensko suverénnym víťazstvom v Košiciach nad domácim FC 4:0 a skvelú formu potvrdili aj v osemfinálovom stretnutí Slovnaft Cupu proti fortunaligovému FK Pohronie na neutrálnom ihrisku v Topoľčanoch po výhre 2:1.

Postup do štvrťfinále Slovenského pohára, v ktorom nám žreb prisúdil derby zápas na Tehelnom poli proti Slovanu, vlialo mužstvu nový impulz a predstavuje výzvu popasovať sa v televíznom zápase o postup s obhajcom trofeje, predtým sa však treba skoncentrovať na zajtrajšie stretnutie s mužstvom Partizána Bardejov.

Vo vzájomnom stretnutí v zápase 9. kola sa zrodila na východnom Slovensku remíza 1:1, na gól Viktora Jedináka odpovedali domáci úspešným zásahom z kopačky Lukáša Horvátha. Bardejovčania v minulom kole remizovali v domácom prostredí s Komárnom 0:0 a v zápase 22. kola podľahli v Šamoríne vysoko 0:5. Aj z tohto pohľadu môžeme od zverencov trénera Bobiho Stojkoskeho očakávať motiváciu odčiniť posledné nevydarené vystúpenia a pokus pripísať si do tabuľky cenné body.

Rovnaké plány a ambície má však aj naše mužstvo, ktoré si pripísalo na svoje konto doteraz 8 víťazstiev a 6 remíz a s 30 bodmi mu patrí skvelé 6. miesto druholigovej tabuľky.

Zajtrajší zápas (nedeľa 11.4.) FC Petržalka – Partizán Bardejov BŠK má výkop o 10:30, sledovať ho môžete v priamom prenose na linku https://youtu.be/jihAttc26FM.

 

FCPA - Partizán Bardejov 3:2 (1:1)
FCPA: