Proti Interu v dresoch s podobizňou Halenára, výťažok z dražby venuje klub synovi Nicolasovi

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Proti Interu v dresoch s podobizňou Halenára, výťažok z dražby venuje klub synovi Nicolasovi

Prvý ligový gól zaznamenal ako hráč Interu Bratislava v roku 2002, tie najpamätnejšie strelil do siete Celticu Glasgow vo farbách Artmedie Petržalka. Dva kluby, s ktorými je späté meno doteraz najlepšieho strelca v histórii najvyššej slovenskej súťaže Juraja Halenára.

Na počesť legendy petržalského futbalu sa rozhodlo vedenie klubu pripraviť na blížiaci sa derby zápas 5. kola II. ligy, v ktorom nastúpi Inter Bratislava proti FC Petržalka, špeciálnu sadu dresov s podobizňou Juraja Halenára„Rozhodli sme sa touto formou vyjadriť rešpekt ikone klubu a uctiť si jeho pamiatku. Na prednej strane dresu bude zobrazená tvár Juraja Halenára, na zadnej strane, pod číslom, bude umiestnená menovka „Halenár“. Nie náhodou nastúpi naše mužstvo v tejto sade dresov práve proti Interu, v ktorom Juraj vstúpil do veľkého futbalu,“ ozrejmil myšlienku generálny manažér klubu Andrej Kalina.

Idea uctiť si touto formou Juraja Halenára nadobudne po zápase nový rozmer v podobe dražby dresov. „Všetky originálne „hrané“ dresy pôjdu do dražby a fanúšikovia si ich budú môcť kúpiť. Základná vyvolávacia cena jednotlivých dresov bude 50 eur. Verím, že fanúšikovia zareagujú na túto výnimočnú možnosť a cena dresu nebude pre nich v tomto prípade určujúcim kritériom. Okrem toho, že získajú cenný suvenír, ich bude môcť na duši hriať predovšetkým úctyhodný ľudský počin, pretože výťažok dražby v plnom rozsahu odovzdá klub synčekovi Juraja Halenára, štvorročnému Nicolasovi,“ dodal generálny manažér Andrej Kalina.

Do dražby pôjdu dresy všetkých petržalských hráčov z duelu s Interom, fotografie týchto dresov a možnosť uchádzať sa o ne v dražbe nájdete v najbližších dňoch na facebookovom konte FC Petržalka. Majiteľom konkrétneho dresu sa stane záujemca s najvyššou ponukou, začiatok dražby je stanovený na štvrtok 9. augusta, dražba končí v sobotu 18. augusta s úvodným hvizdom zápasu Inter Bratislava – FC Petržalka o 16:30.


Vedenie klubu FC Petržalka touto cestou vopred ďakuje fanúšikom a celej petržalskej rodine za pochopenie a podporu myšlienky uctiť si pamiatku Juraja Halenára a symbolickú pomoc jeho synovi Nicolasovi. Vďaka!

1 Komentár

Napíšte komentár