Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Tréner Balázs Borbély ukončil pôsobenie v FC Petržalka

Oficiálna správa FC Petržalka:

Po vzájomnej dohode odstúpil z funkcie hlavného trénera doterajší kouč A-mužstva Balázs Borbély. Vedenie klubu ďakuje bývalému hráčovi a trénerovi za odvedené služby a dosiahnuté úspechy, predovšetkým za postup do 2. ligy a úspešné účinkovanie v samotnej súťaži. 

Vyjadrenie k odchodu Balázsa Borbélyho poskytol generálny manažér klubu Andrej Kalina: “Chcel by som sa poďakovať legende klubu za všetko, čo s mužstvom v poslednom období dokázal. Mám na mysli predovšetkým postup do 2. ligy a nakoniec aj úspešné účinkovanie v tejto súťaži. V poslednom období sme dospeli, na základe výkonov mužstva, k pocitu nutnej zmeny a pristúpili sme k tomu nepopulárnemu kroku. Tréner Borbély bol v pozícii trénera vernou kópiou osobnosti, ktorú si pamätáme z hráčskych čias. Profesionál so stopercentným prístupom a ochotou vyťažiť z mužstva maximum. Znamená pre mňa veľa, že som ho mohol poznať aj osobne, okrem skvelého trénera som v ňom našiel aj skvelého človeka, ktorého si veľmi vážim. Chcel by som mu popriať do budúcnosti veľa ďalších trénerských úspechov a v osobnom živote len to najlepšie.”

Slovo sme dali aj prezidentovi klubu Marekovi Mojtovi: “Balázs Borbély je pre mňa ako fanúšika jedna z najväčších klubových legiend a navždy ňou aj zostane. Pre mňa osobne bola česť pracovať s takýmto človekom. Vážim si, že nám pomohol dostať klub do druhej najvyššej ligy. Želám mu len to najlepšie v jeho trénerskej kariére a v osobnom živote.“

Mužstvo povedie dočasne v pozícii hlavného trénera Miroslav Mentel, jeho asistentom bude Juraj Piroska, realizačnému tímu bude k dispozícii, tak ako aj v predošlom období, tréner Dominik Tóth. Manažment klubu intenzívne pracuje na príchode nového hlavného trénera, o detailoch jeho príchodu budeme verejnosť informovať v najbližšom období.

2 Komentáre

Napíšte komentár