„Ako sme postupovali“: Sezóna 2016/17 s jedinou prehrou, 112 gólmi a prvenstvom v 4. lige!

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

„Ako sme postupovali“: Sezóna 2016/17 s jedinou prehrou, 112 gólmi a prvenstvom v 4. lige!

Seriál návratov k nedávnym postupovým sezónam pokračuje spomienkami na triumf zverencov trénerov Dominika Tótha a Petra Boďa v 4. lige v sezóne 2016/17. O dominancii v súťaži hovorí niekoľko štatistických údajov. V 30 zápasoch schádzalo naše mužstvo z ihriska až deväťkrát s minimálne päťgólovým víťazným rozdielom, v piatich zápasoch strelilo mužstvo viac ako sedem gólov…

Impozantný bol vstup do súťaže, keď po druhom kole mal náš tím na konte dve víťazstvá a skóre 15:1! Najvyššie víťazstvo sme dosiahli vo Viničnom, kde naši hráči nadelili súperovi 11 gólov a inkasovali jeden (11:1). Počas sezóny podľahlo naše mužstvo jedinému protivníkovi, v stretnutí 27. kola vo Veľkých Levároch 0:1. V dvoch zápasoch súper nenastúpil a pripísali sme si do tabuľky povinné body za kontumačné výhry 3:0 (FK Jablonové a TJ Slovan Viničné).

Z 38-členného kádra z predošlej sezóny zasiahlo do hry 14 hráčov a 2 brankári. Celkovo sa objavilo na trávniku počas sezóny 39 hráčov (36+3). V úvode sezóny posilnili mužstvo Juraj Halenár, Peter Petráš či Jakub Hronec, od 10. kola pribudol aj Juraj Piroska a v jarnej časti tiež Boris Turčák, Marián Had či Tomáš Pochyba. Mužstvo strelilo 112 gólov a inkasovalo len 13. Najlepším strelcom mužstva sa stal s 21 gólmi Jakub Hronec, 11 gólov zaznamenal Hečko, na 10-gólovú métu dosiahla dvojica Kusý a Turčák.

FC PETRŽALKA – káder 2016/17

BRANKÁRI: Milan Valašik, Peter Gabriš, Michal Petrovič

HRÁČI V POLI: Alan Zemeš, Peter Petráš, Róbert Valent, Martin Walla, Roman Kusý, Tomáš Uhlík, František Hečko, Jakub Hronec, Sven Rybecký, Juraj Halenár, Peter Čapla, Dávid Marko, Ladislav Nagy, Denis Indrichovič, Patrik Zahustel, Andrej Kalina, Michal Driapsa, Dávid Boďo, Denis Matovič, Michal Maco, Marek Bončo, Dominik Paxner, Juraj Piroska, Kristián Marcin, Marek Vladimír Vlk, Jakub Rojko, Marián Had, Tomáš Pochyba, Boris Turčák, Róbert Matejka, Adam Semančík, Alexander Lukovics, František Nespešný, František Dobrovodský, Ivan Žiga

Na lavičke náhradníkov boli počas sezóny pripravení tiež: Michal Droppa, Matúš Červenák, Roman Kalina a Luka Mašulovič.

STRELCI GÓLOV:

21- Hronec
11 – Hečko, Turčák
10 – Kusý
9 – Boďo
8 – Uhlík, Čapla
7 – Petráš
6 – Maco
5 – Halenár
2 – Bončo, Piroska, Semančík
1 – Matejka, Zemeš, Marko, Pochyba
1 – vlastný gól
6 – kontumácia

Realizačný tím tvorila trénerská dvojica Dominik Tóth a Peter Boďo, v úlohe druhého asistenta pôsobil Peter Martini, trénerom brankárov bol Miroslav Holčík, vedúcim mužstva bol Shtjefen Allakaj, masérom bol Viliam Kálman, zástupcom klubu súčasný generálny manažér Andrej Kalina.

SUMÁR VÝSLEDKOV:

 

 

TABUĽKA:

 

  

 

Napíšte komentár