Chlapci z ročníka 2007 ovládli medzinárodný turnaj v Prahe

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Chlapci z ročníka 2007 ovládli medzinárodný turnaj v Prahe

Chlapcom z ročníka 2007 sa podaril opäť veľký úspech. Po tom, čo pred rokom získali skvelé 8.miesto na prestížnom turnaji Champions Trophy vo Viedni, v týchto dňoch svojimi výkonmi absolútne ovládli medzinárodný turnaj v Prahe a spravili výbornú reklamu nášmu klubu.

Medzinárodný turnaj s názvom SUMMER PRAGUE CUP organizovala mestská časť Praha 5 a naši chlapci reprezentovali na 1. ročníku tohto podujatia nielen náš klub, ale aj samotnú Petržalku. Turnaja hrajúceho sa v termíne 11. – 13. 6. 2018 na štadióne klubu Motorlet Praha sa zúčastnilo 11 družstiev zo 7 krajín a pri systéme hry „každý s každým“ o celkovom víťazovi rozhodol najvyšší počet získaných bodov. Na našu veľkú radosť sa z celkového triumfu radovali naši hráči, ktorí prešli celým turnajom bez jedinej prehry a len s jediným inkasovaným gólom v desiatich zápasoch. Náš tím ako jediného slovenského zástupcu tvorilo 12 hráčov pôsobiacich v rámci FCP v kategóriách U12 a U11 narodených v roku 2007. Okrem zisku cennej trofeje sme získali aj individuálne ocenenie pre najlepšieho strelca turnaja, ktorým sa stal s 13 strelenými gólmi Šimon Vlna. Aj tento čerstvý úspech hovorí o tom, že ročník 2007 má v našej akadémii sľubnú budúcnosť.

Výsledky:

FC PETRŽALKA – AC Sparta Praha /ČR/   3:0  (G: Mozola 2, Šubert 1)
FC PETRŽALKA – Motorlet Praha /ČR/   3:0  (G: Šubert, Vlna, T.Kusalík)
FC PETRŽALKA – Benešov /ČR/   1:0  (G: Šubert)
FC PETRŽALKA – Panyu /Čína/   2:1  (G: Vlna, Šoltys)
FC PETRŽALKA – Mushengyuan /Čína/   6:0  (G: Vlna 4, Gajdoš 2)
FC PETRŽALKA – Torokugrato /Maďarsko/   12:0  (G: Vlna 3, Šubert 3, Šoltys 2, Mozol 1, Gajdoš 1, T.Kusalik 1, Barilla 1)
FC PETRŽALKA – Bohemians Praha /ČR/   1:0  (G: Vlna)
FC PETRŽALKA – Primary School 65 Warsaw /Poľsko/   7:0  (G: Vlna 2, T.Kusalik 1, J.Kusalik 1, Janzo 1, Gajdos 1, vl.gól súpera 1)
FC PETRŽALKA – UTA Arad /Rumunsko/   0:0
FC PETRŽALKA – FK Grafičar Belehrad  /Srbsko/   7:0  (G: Šubert 2, Šoltys 1, Sagan 1, Vlna 1, T.Kusalík 1, J.Kusalík 1) 

Konečné poradie:

1. FC Petržalka, 2. AC Sparta Praha, 3. Bohemians Praha, 4. Benešov, 5. UTA Arad, 6. Panyu, 7. Mushengyuan, 8. Motorlet Praha, 9. FK Grafičar Belehrad, 10. Torokugrato, 11. Primary School 65 Warsaw

FC Petržalka reprezentovali:
Barilla Alex, Gajdoš Dominik, Hanúsek Samuel, Janžo Tomáš, Kusalík Jakub, Kusalík Timotej, Mateovič Otto, Mozola Adam, Sagan Nicolas, Šoltys Šimon, Šubert Samuel, Vlna Šimon
Tréneri: Skovajsa Maroš, Žiga Lukáš

Gratulácia a vďaka patrí všetkým hráčom a trénerom, ktorí sa zaslúžili o veľký úspech
a tiež tímovým trénerom, ktorí s hráčmi pracujú v každodennom tréningovom procese!

1 Komentár

Napíšte komentár