Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Harmonogram zápasov FC Petržalka na víkend 17.-18.2. 2018

Víkendový program našich družstiev otvoria už v piatok podvečer seniori, kedy na domácom štadióne privítajú účastníka III.ligy – západ MŠK Púchov. Dorastenecké a žiacke družstvá sa predstavia v domácich prípravných zápasoch prevažne v sobotu a prípravky čaká opäť bohatý program turnajov aj s medzinárodným obsadením. Na vôbec prvý turnaj sa vyberú naši „drobci“ z družstva U7, ktorí sa v sobotu zúčastnia halového turnaja vo Svätom Jure.

Harmonogram zápasov FC Petržalka na víkend 17.-18.2. 2018:

Seniori
piatok 16.2.2018 – 18:30 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – MŠK Púchov   (ihrisko – Sklodowská)

Starší dorast U19
sobota 17.2.2018 – 10:00 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – FC Gyirmót /HUN/   (ihrisko – Sklodowská)

Mladší dorast U16
nedeľa 18.2.2018 – 16:00 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – FK Vajnory   (ihrisko – Sklodowská)

Starší žiaci U15
sobota 17.2.2018 – 12:00 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – FC Zlín /CZ/   (ihrisko – Sklodowská)

Starší žiaci U14
sobota 17.2.2018 – 13:45 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – FC Zlín /CZ/   (ihrisko – Sklodowská)

Mladší žiaci U13
sobota 17.2.2018 – 15:45 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – FC Gyirmót /HUN/   (ihrisko – Sklodowská)

Mladší žiaci U12
sobota 17.2.2018 – 17:15 hod. – prípravný zápas: FC PETRŽALKA – FC Gyirmót /HUN/   (ihrisko – Sklodowská)

Prípravka U11
sobota-nedeľa 17.-18.2.2018 – Turnaj – Hradec Králové /CZ/   (ŠH Třebeš, ŠH Předměřice)
súperi v skupine: FC Hradec Králové-bílí /CZ/, 1.FC Slovácko /CZ/, FK Kolín /CZ/, Zaglebia Lubin /PL/

Prípravka U10
nedeľa 18.2.2018 – 9:00 hod. – Turnaj – Detva   (ŠH Detva)
súperi v skupine: SC Tegmenbau Kittsee /AUS/, MFK Zvolen, MFK Detva, MFK CFT Vranov nad Topľou

Prípravka U9
sobota 17.2.2018 – 9:00 hod. – Turnaj – Ritzing /AUS/   (Ritzing)
súperi v skupine: Haladás /HUN/, Sturm Graz II. /AUS/, SV Gussing /AUS/, Zalaegerszeg /HUN/

Prípravka U8
nedeľa 18.2.2018 – 9:00 hod. – Turnaj – Stockerau /AUS/   (ŠH Stockerau)
nedeľa 18.2.2018 – 9:00 hod. – Turnaj – Hodonín /CZ/   (ŠH Hodonín)
nedeľa 18.2.2018 – 8:00 hod. – Šamorínska liga   (ŠH Šamorín)

Prípravka U7
sobota 17.2.2018 – 9:00 hod. – Turnaj – FK Rača   (ŠH Svätý Jur)

Napíšte komentár