Jedinečný kemp Atlética de Madrid v Petržalke!

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Jedinečný kemp Atlética de Madrid v Petržalke!

Španielska futbalová škola v bratislavskej Petržalke alebo jedinečná šanca pre vaše dieťa ochutnať futbal z kuchyne aktuálneho víťaza Európskej ligy Atlética de Madrid. Tím profesionálnych koučov renomovaného španielskeho veľkoklubu bude viesť v dňoch 9.-14. júla tréningy v rámci mládežníckeho kempu na našom štadióne na Sklodowskej ulici.

Je pre nás cťou spájať petržalský klub s tak renomovanou značkou, akú predstavuje na futbalovej mape práve FC Atlético de Madrid. O španielskej futbalovej škole a jej kvalite niet pochýb, verím, že mladí futbalisti si z kempu odnesú mimoriadne cenné futbalové skúsenosti, zážitky a nové priateľstvá,“ komentoval myšlienku organizovania kempu generálny manažér FC Petržalka Andrej Kalina.

Kemp je určený pre deti od 10 do 14 rokov (ročníky narodenia 2004 – 2007), prihlášku nájdete na webovej stránke:

www.atleticodemadridcampslovakia.com

Tomáš Ujfaluši v drese Atlética Madrid.

Cena kempu je 350 eur, doplňujúce informácie ponúkame k dispozícii na tel. čísle 0905 059 087 (p. Martin Stopka). V prípade odporúčame vyplniť prihlášku čo najskôr, počet miest v kempe je obmedzený. Šestica najlepších mladých hráčov v rámci kempu sa môže tešiť na tréningový pobyt priamo v akadémii Atlética de Madrid!

Zaujímavosťou kempu je účasť víťaza Európskej ligy 2009/10 v drese Atlética Madrid a semifinalistu z ME 2004 Tomáša Ujfalušiho. Bývalý český reprezentant pôsobil v Madride v rokoch 2008-2011, predtým obliekal dresy Hamburgu SV a Fiorentiny, v závere kariéry hral v Galatasaray Istanbul a v pražskej Sparte.

Vo futbalovej Európe by sme ťažko hľadali krajinu, ktorá má prepracovanejšiu metodiku v oblasti výchovy mladých futbalistov. Technika a taktická úroveň španielskeho futbalu sú na najvyššej úrovni a tím trénerov Atlética Madrid považujem za garanciu kvality tréningového procesu v rámci premiérového kempu,“ dodal na záver Andrej Kalina.

Napíšte komentár