Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be

Proti DAC bez zranených opôr, v kádri nováčik Pochylý a dorastenec Jamrich

Zimná príprava je v plnom prúde a naše mužstvo odohrá v priebehu deviatich dní tretí prípravný zápas. V stredu zdolalo naše mužstvo treťoligové Malženice 5:1, nahustený program si vyžiadal drobné zranenia niekoľkých opôr, bez ktorých sa bude musieť zaobísť tréner Borbély v zajtrajšom prípravnom stretnutí proti ligovému FK DAC 1904 Dunajská Streda.

Erik Prekop, Martin Vician, Jakub Nemec, Boris Turčák, Lukáš Gašparovič a Bruno Čerňanský, to je zoznam hráčov, ktorí budú citeľnou stratou v zajtrajšom súboji s DAC,“ vymenoval generálny manažér Andrej Kalina mená zranených opôr. „Prakticky všetci patria za bežných okolností do základnej zostavy, ale aj takéto situácie prináša futbalový život, priestor ukázať sa v dobrom svetle dostanú ďalší hráči. S veľkou pravdepodobnosťou dostane príležitosť zasiahnuť do zápasu nováčik v mužstve, 18-ročný pravý záložník Nicolas Pochylý, do Petržalky prišiel z FK Senica. Defenzívne rady vystuží hráč našej 19-ky Juraj Jamrich,“ ozrejmil situáciu v kádri Andrej Kalina. Podľa jeho slov sa v prípade šestice hráčov jedná o drobné zranenia a v priebehu najbližších dní by sa spomínaní hráči mali opäť zapojiť do prípravy.

V tábore nášho súpera môžeme očakávať výraznú kvalitu. FK DAC 1904 Dunajská Streda nastúpi dnes (sobota16.2.) v šlágri 19. kola najvyššej domácej súťaže proti bratislavskému Slovanu a dá sa predpokladať, že tých hráčov, ktorí neodohrajú dnes plnú minutáž, pošlú tréneri DAC v zajtrajšom dueli s Petržalkou dobehnúť zameškané. „Bez ohľadu na to, s akým kádrom DAC vyrukuje, nás čaká náročný duel. Pri všetkej úcte k predošlým súperom očakávam, že DAC bude zatiaľ naším najťažším súperom v príprave. Ako som naznačil, naše mužstvo nastúpi vo výrazne pozmenenej zostave, zároveň je pre nás duel s tak kvalitným súperom vítanou konfrontáciou,“ doplnil Andrej Kalina.

Zajtrajší súboj FK DAC 1904 Dunajská Streda – FC Petržalka (nedeľa 17.2.) má ešte jednu zaujímavosť. Prvýkrát v sezóne, po sérii piatich zápasov na umelke, sa zajtra naše mužstvo premiérovo v rámci prípravy predstaví na prírodnej tráve. Zápas má stanovený výkop o 10:30, hrá sa na ihrisku Akadémie FK DAC 1904 v Dunajskej Strede.

Napíšte komentár