Tréner Tóth: Proti FK Lamač očakávam divácky atraktívny zápas

canada goose jacke parajumpers ugo parajumpers jas ugo canada goose uk moncler outlet

Tréner Tóth: Proti FK Lamač očakávam divácky atraktívny zápas

Dva zápasy na pôde súperov s rovnakým, pre nás štastným koncom. Tak by sa dali charakterizovať dve posledné vystúpenia tímu trénerského dua Boďo-Tóth na súperových ihriskách v Jablonovom a Borinke. V oboch stretnutiach sa tešilo naše mužstvo po góloch v záveroch stretnutí po výsledkoch 2:1,. resp. 1:0.

Máme za sebou dva náročné duely a opäť sa potvrdilo, že tabuľkové postavenie zápasy nevyhráva. Najmä na ihriskách súperov ustupuje naša kombinačná hra do úzadia, no snažíme sa hrať po celých deväťdesiat minút svoju hru a som rád, že sa nám v záveroch podarilo gólovo zlomiť súperov a dopracovať sa k víťazstvám. Aj to hovorí o morálke mužstva a sile kolektívu. Tešíme na najbližší domáci zápas a našich fanúšikov. Mužstvo absolvovalo počas týždňa štyri tréningy a je v plnej sile pripravené na stretnutie proti FK Lamač,“ zhodnotil uplynulé obdobie tréner Dominik Tóth.

Už zajtra sa predstavia jeho zverenci v zápase 20. kola proti aktuálne tretiemu tímu tabuľky IV. ligy z Lamača. „Predpokladám, že nastúpime proti jednému z mužstiev, ktoré bude vychádzať zo zabezpečenej obrany, no bude pomýšlať aj na ofenzívu. V poslednom domácom vystúpení sme predviedli proti Slovenskému Grobu kvalitný výkon okorenený siedmimi gólmi, mužstvo zúročilo nacvičené herné schémy a šablóny z tréningov. Proti Lamaču sa opäť chceme prezentovať hrou maximálne na dva-tri dotyky a pôjdeme jednoznačne za víťazstvom. Vzhľadom ku kvalitám súpera očakávam divácky atraktívny zápas.

Počas týždňa sme priniesli správu o posilnení realizačného tímu na poste trénera brankárov. Pre Miroslava Holčíka bude duel s Lamačom premiérou pred domácim publikom. Brankári boli v doterajšom priebehu jarnej časti oporami mužstva, viac smerom k mužom medzi žrďami doplnil tréner Tóth. „V osobe trénera Holčíka prišli do mužstva kvalita a skúsenosti. Pôsobil v klube najvyššej domácej súťaže a to hovorí za všetko. Brankári Valášik a Gabriš podávajú dlhodobo spoľahlivé výkony, po rozhovore s trénerom Holčíkom sme dospeli k dohode, že sa budú striedať v dvojzápasových blokoch. Nový tréner si pochvaľoval ich prístup a chuť do tréningov, verím, že latku náročnosti budú držať aj naďalej vysoko,“ dodal na záver kouč Dominik Tóth.

Zápas 20. kola IV. ligy proti FK Lamač Bratislava má tradične výkop o 10:30, hlavným rozhodcom strentutia bude Peter Budáč, na čiarach mu budú asistovať Marián Fischer a Matej Choreň.

Napíšte komentár