V Györi víťazný gól v nadstavenom čase a víťazstvo 3:2!

Tím trénera Borbélyho sa v generálke na štart 2. ligy predstavil na pôde maďarského renomovaného ETO FC Győr. Klub s bohatými skúsenosťami na medzinárodnej scéne hrá aktuálne v druhej najvyššej maďarskej súťaži, naše mužstvo dokázalo po výhre v Mosonmagyaróvári uspietˇaj v Györi. Po góloch Nemca, Ládyho a Viciana zvíťazili 3:2!

Prvý polčas a dva inkasované góly v sieti Valacha sa zdali byť veľkým sústom na priaznivý výsledok, no ani polčasová prehra 0:2 neodradila zverencov trénera Borbélyho od chuti popasovať sa o dobrý výsledok a na konci zápasu ich čakala zaslúžená odmena. Do hry sa vrátili po hodine hry, presnejšie v 67. minúte kedy Jakub Nemec znížil na 2:1 a o deväť minút neskôr prekonal gólmana Horvátha v bráne Györu aj tradičný kanonier František Lády. Keď už sa zdalo, že o výsledku zápasu je rozhodnuté, v nadstavenom čase si našiel po rohovom kope priestor vo vzduchu Martin Vician a hlavičkou rozhodol o víťazstve Petržalčanov 3:2.

ETO FC Győr – FC Petržalka 2:3 (2:0)

Góly: 33. Magasföldi (11m), 39. Völgyi – 67. Nemec, 76. Lády, 90.+1 Vician

Győr: Horváth – Tar (Vadász), Vukasovic Marko, Völgyi Dániel (Baracskai) – Bagi (Hidi ), Tajthy, Jakab (Szánthó), K. Kovács – Koltai (Szimcso), Mervó (Erdélyi), Magasföldi (60. Szatmári )

Petržalka: Valach – Ďurek, Vician, Sopúch, Nemec (Horvát) – Ujlaky (Lády), Privrel (Kavoň), Gašparovič, Turčák – Piroska (Rigo) – Prekop (Iván)